DS-E1 Equalizer

K poslechu ve studiu
Značka: DS Audio
30 360 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekvalizér DS-El pro optické přenosky využívá v srdci svého zesilovacího obvodu operační zesilovač, což výrazně snižuje počet potřebných součástek. Díky tomu má ekvalizér DS-E1 také mimořádně kompaktní rozměry, přibližně 1/3 velikosti ekvalizéru DS-002, a přitom stále nabízí špičkový výkon, který od společnosti DS Audio očekáváte.

Model DS-E1 má precizně zpracovanou hliníkovou skříň, což je prvek, který má společný se svými slavnými stájovými kolegy. Každý model DS-E1 se vyrábí ručně v závodě společnosti DS Audio ve městě Sagamihara.

Optické systémy nabízejí obrovskou výhodu: protože detekují pouze změny jasu (což DS Audio nazývá "pohyb stínu"), účinně eliminují jakoukoli formu magnetického odporu při pohybu vibračního systému. Protože na vibrační systém (tedy na hrot stylusu a konzolu) nepůsobí žádný magnetický odpor, hrot jehly se při sledování drážek LP desky pohybuje plynule a exhumuje, alespoň v principu, více informací z vašich oblíbených disků. Kromě toho by se deska s nízkou hmotností stínící světlo ve spojení se sestavou nezatíženou žádnou formou odporu magnetického pole měla v ideálním případě projevit nižším šumem a vynikající věrností přechodové odezvy.

Společnost DS Audio se svým mladým ředitelem Tetsuakim Aoyagim vyvinula řadu optických gramofonových přenosek a speciálních gramofonových předzesilovačů, které jsou 100% analogové.

Gramofonové přenosky DS Audio zcela mění svět reprodukce hudby z vinylových desek.

Mezi výhody optických přenosů DS Audio patří snížení hlučnosti a hmotnosti, které jsou lepší než u běžných přenosů MM a MC. Protože v optickém přenosu nejsou žádné magnety, nedochází k magneticky indukovanému zkreslení typickému pro přenosy MM nebo MC.

DS Audio je divize společnosti Digital Stream Corporation, která společně se společností Microsoft vyvinula první optickou myš. Inženýři společnosti DS Audio zdokonalili gramofonovou přenosku pomocí svých odborných znalostí v oblasti optiky v kombinaci s moderními technologiemi. Společnost DS Audio nabízí kompletní řadu optických gramofonových přenosek a odpovídajících gramofonových předzesilovačů.

 Každý výrobek DS Audio je vyráběn ručně v Japonsku a jeho kvalitu zajišťují kvalifikovaní inženýři.