Dynaudio Contour 30i

K poslechu ve studiu
Značka: Dynaudio
199 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní sloupový reproduktor Contour 30i je připraven vyrazit vám dech. Jedná se o vylepšenou verzi oceňovaného modelu Contour, se kterou si inženýři v Dynaudio skutečně vyhráli.

Nejlepším počinem je výškový měnič Esotar 2i – nadopovaná verze oblíbeného modelu Esotar 2. Nyní je vybaven větší zadní komorou pro účinnější tlumení a vynalézavou vnitřní kopulkou Hexis, kterou lze spatřit i v nejvyšší sérii Confidence. Společně vyrovnávají frekvenční odezvu a nežádoucí rezonance pro ještě jasnější a hladší výšky.

Na druhé straně středobasové měniče jsou to, co dělá Countour i jedinečným. Vyrobeny byly z magnesiumsilikátového polymeru (MSP) – materiálu, který vyvinulo samotné Dynaudio. Pohání jej lehká hliníková cívka a pokročilý systém feritových magnetů. Novinkou je využití vlnovce z aramidových vláken, což umožňuje ještě jemnější kontrolu membrány.

Se svou mohutnou dřevěnou skříní ve dvou provedeních a rigidní hliníkovou ozvučnicí budou reproduktory Contour i nejen vypadat sebevědomě, ale hrát s rázem a úderností mnohem dražších modelů. A to vše při zachování detailního přednesu, pro který je Dynaudio známo.

  • high-end regálové reproduktory ze série Contour i
  • 28 mm výškový měnič Esotar 2i s vnitřní kopulí Hexis
  • dva 180 mm středobasové měniče vyrobené z MSP materiálu
  • asymetrický vlnovec z aramidových vláken
  • prémiová dřevěná skříň s rigidní hliníkovou ozvučnicí
  • nebojácný dánský design ve dvou luxusních povrchových provedeních
  • navrženo a zkonstruováno v laboratořích Dynaudio v Dánsku

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 87 dB (2.83V / 1m)
Frekvenční odezva: 32 – 23 000 Hz
Hmotnost: 31,4 kg
Impedance: 4 ohm
Rozměry: 215 x 1140 x 360 mm / 300 x 1169 x 403 mm (s mřížkou)
Středobasový měnič: 2 x 180 mm MSP
Vyhýbka: 2.5 pásmová, 300 a 2 200 Hz
Výškový měnič: 1 x 28 mm Esotar 2i
Zatížitelnost: 300 w

Dynaudio je dánská společnost specializující se na výrobu kvalitních reproduktorů a audio systémů. Byla založena v roce 1977 a od té doby získala uznání v oblasti high-endového zvukového vybavení. Dynaudio vyrábí reproduktory různých typů, včetně regálových reproduktorů, podlahových reproduktorů a reproduktorů do automobilů. Jejich produkty jsou často vyhledávány audiofilskými nadšenci a profesionálními audio inženýry pro jejich vynikající zvukovou kvalitu a konstrukční detaily. Společnost je známá také díky svému vlastnímu výzkumu a vývoji, což ji činí klíčovým hráčem ve světě audio technologie.