Dynaudio Evoke 50

Akce K poslechu ve studiu
Značka: Dynaudio
119 990 Kč od 119 990 Kč - - –18 % - až –18 %
evoke 50 black halfprofile
119 990 Kč od 119 990 Kč - - –18 % - až –18 % 119 990 Kč / pár 119 990 Kč / pár 97 990 Kč / pár 119 990 Kč / pár od 97 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Skladem 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojpásmová sloupová reprosoustava Dynaudio Evoke 50 s příjemným, velmi muzikálním projevem.

Cílem řady Evoke je nabídnout při dané ceně výjimečnou hodnotu pomocí technologií odvozených z řad Contour a Confidence, vestavěných do čistých linií elegantních skříní s povrchovou úpravou vysoké kvality. Osazení dvěma 18 cm MSP Esotec+ basovými měniči s novým košem, vysokou dynamikou a výkonem a vylepšeným magnetickým systémem umožňujícím vysoký zdvih membrány, 15 cm MSP Esotec+ středopásmovým měničem a 28 mm Cerotar výškovým měničem s textilní kalotou a vnitřním vrchlíkem Hexis. Hexis optimalizuje akustické vlastnosti dutiny za textilní kalotou, což přispívá k vyrovnanější frekvenční odezvě.

Optimalizovaný magnetický systém s magnety Ferrite+ zvyšuje citlivost výškového měniče. Tyto nově vyvinuté technologie vedou k dynamickému, detailnímu a přirozenému podání výškového frekvenčního pásma s velmi nízkou hladinou fenoménu poslechové únavy.

Nový zaoblený elegantní tvar. Skříně v černém a bílém provedení jsou lakovány zcela novou technikou, umožňující dosáhnout nádherný vysoký lesk s efektem skleněného povrchu. Dřevěné povrchové úpravy používají otevřenou dýhu s velmi přirozeným pocitem. Ořech má teplé, hluboce tmavé tóny. Světlé dřevo je vyrobeno z překrásné světlé dýhy meruňky. Měniče jsou vybaveny nově navrženými krycími kroužky upevňovacích vrutů, dodávajícími reprosoustavám stylový čistý vzhled, který zdůrazňuje kvalitu povrchové úpravy skříně a pohyblivých součástí měničů.

Krycí kroužky jsou odlévané jako jeden kus, proces odlévání zahrnuje také povrchovou úpravu kroužku a není tak potřeba kroužek lakovat. To zaručuje, že kroužek neztratí pěkný povrch ani po letech používání reprosoustavy.

Reprosoustavy Evoke 50 jsou dodávány s dvoudílnými pěnovými ucpávkami, které uživateli umožňují vyladit vyústění bassreflexu ve třech krocích: plně otevřený, polouzavřený, zcela uzavřený. Uživateli je tak umožněno nastavit podání basů v souladu s umístěním reprosoustav a parametry poslechové místnosti.

1 x krátce vystavený pár, nehraný, 100%, stav - ořech dýha: 89.990,- Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 87dB (2.83V/1m)
Frekvenční odezva: 35Hz - 23kHz (±3dB)
Hmotnost: 26.9kg
Impedance: 4 ohm (min. 3 ohm pri 100Hz)
Středobasový měnič: 2 x 180mm MSP
Středopásmový měnič: 1 x 150mm MSP
Výhybka: 3-pásmová, 430/3500Hz
Výškový měnič: 1 x 28mm Cerotar

Dynaudio je dánská společnost specializující se na výrobu kvalitních reproduktorů a audio systémů. Byla založena v roce 1977 a od té doby získala uznání v oblasti high-endového zvukového vybavení. Dynaudio vyrábí reproduktory různých typů, včetně regálových reproduktorů, podlahových reproduktorů a reproduktorů do automobilů. Jejich produkty jsou často vyhledávány audiofilskými nadšenci a profesionálními audio inženýry pro jejich vynikající zvukovou kvalitu a konstrukční detaily. Společnost je známá také díky svému vlastnímu výzkumu a vývoji, což ji činí klíčovým hráčem ve světě audio technologie.