Dynaudio Sub 6

Značka: Dynaudio
49 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní výkonný subwoofer, který se přesně spáruje s reprosoustavami Dynaudio (řady Contour, Confidence, Evidence, Special Forty, Special Twenty Five).

Obsahuje pokročilou inteligentní DSP technologii, která přizpůsobí jeho zvukové parametry na míru konkrétnímu modelu reprosoustav Dynaudio. Nastavení se provádí na displeji subwooferu a používá přesné zvukové mapy každého modelu reprosoustav Dynaudio, vytvořené v měřicí laboratoři firmy.

Zvukové mapy pro budoucí modely je možné přidat kdykoli pomocí aktualizace firmware subwooferu. Pro jiné modely dalších značek je samozřejmě možné nastavit ručně dělicí frekvenci výhybky, zisk a fázi. O mohutné basy se starají dva nové hybridní MSP+ měniče Dynaudio s průměrem 24 cm, vyvinuté přímo pro použití v subwooferu.

Měniče jsou umístěny na protilehlých stranách uzavřené skříně, která je širší než hlubší a umožňuje tak perfektní umístění u zdi. Sub 6 má jak RCA tak XLR vstupy pro snadnou integraci do téměř libovolného stereo nebo vícekanálového systému. Subwoofer umožňuje snadné nastavení zpoždění signálu pro perfektní sladění s reprosoustavami pomocí zadání vzdálenosti od poslechového místa.

K dispozici je také parametrický ekvalizér, který umožní korekci vlivu poslechového prostoru na zvuk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky
Dynamický výkon přední kanály: 500 W
Frekvenční odezva: 16 -230Hz (±3dB)
Hmotnost: 21.5 kg
Vstupy: 2 x balanced XLR, 2 x unbalanced RCA phono
Výstupy: 2 x balanced XLR, 2 x unbalanced RCA phono
Basový měnič: 2 x 230mm MSP + hybrid drive
Low pass filtr: nastavitelný/předvolby

Dynaudio je dánská společnost specializující se na výrobu kvalitních reproduktorů a audio systémů. Byla založena v roce 1977 a od té doby získala uznání v oblasti high-endového zvukového vybavení. Dynaudio vyrábí reproduktory různých typů, včetně regálových reproduktorů, podlahových reproduktorů a reproduktorů do automobilů. Jejich produkty jsou často vyhledávány audiofilskými nadšenci a profesionálními audio inženýry pro jejich vynikající zvukovou kvalitu a konstrukční detaily. Společnost je známá také díky svému vlastnímu výzkumu a vývoji, což ji činí klíčovým hráčem ve světě audio technologie.