EAT C-Sharp

Značka: EAT
99 990 Kč / ks
Objednáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový jednomotorový gramofon, masivní sendvičový talíř o průměru 300mm. Šasí gramofonu je vyrobené z MDF kompozitu o vysoké tuhosti, sub šasí je vyrobené z karbonových vláken osazené na tlumících podložkách. Unikátní 10" raménko C-Note, v kterém se nachází speciální mazivo na bázi křemíku, které snižuje vibrace o více než 50%. Bez osazené přenosky, možnost doobjednat ručně vyráběný plexi kryt.

E.A.T. C-Sharp je jedinečný gramofon. Úspěch modelu E-Flat inspiroval značku E.A.T. k vytvoření ještě elegantnějšího a tenčího gramofonu. V éře uhlíkových vláken, termoplastických elastomerů a dalších moderních materiálů měli konstruktéři E.A.T. při navrhování ultraplochého gramofonu volné ruce. Nízkoprofilové základní šasi je vyrobené z MDF desek s nejvyšší hustotou.

Když je základna takhle plochá, perfektně sedí na prakticky jakémkoli povrchu. Osazena je tichým zakázkovým motorem a 10 tlumicími prvky z termoplastického elastomeru (TPE), což je špičkový, moderní materiál, který pohlcuje energii a má tlumicí účinky. Kuželové sloupky z TPE nesou sendvičovou konstrukci subšasi z uhlíkových vláken a MDF, která se vyznačuje mimořádnou pevností. E.A.T. C-Sharp se dá skvěle zkombinovat s novým 10palcovým raménkem C-Note.

Šířka (mm) 500
Výška (mm) 115
Hloubka (mm) 435
Barva carbon
Konstrukce: Gramofon manuální, raménko 10" C-Note

Cena je uvedena bez přenosky. Na přání vybranou přenosku dodáme i instalujeme.

Možnost dodání i přenosky EAT Jo No°5 - 24.990,- Kč a EAT Jo No°8 - 59.990,- Kč

Volitelné příslušenství: Akrylový protiprachový kryt C-Sharp - cena 12.990,- Kč ve vraiantách Akrylový modrý/červený neprůhledný nebo průhledný s nádechem červené nebo šedomodré

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofony
Záruka: 2 roky