EAT Fortissimo-S + 12" raménko C-Note - gramofon

K poslechu ve studiu
Značka: EAT
229 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gramofon EAT Fortissimo-S osazený 12" raménkem C- Note

Společnost EAT použila gramofon Forte-S jako základ pro nový a vylepšený model Fortissimo-S. Vyhýbá se designu některých svých konkurentů a vydává se cestou masivního zatížení. Nově navržený talíř má dvanáct obvodových mosazných destiček a centrální mosazný náboj pro zvýšení hmotnosti talíře (22 kg), rotační setrvačnosti a rychlostní stability.

Nadrozměrný (400 mm/16" v průměru) talíř je dvoudílná konstrukce zahrnující tvrdé i měkké slitiny a sorbothanové tlumení pro potlačení rezonance, zatímco protilehlé neodymové magnety umožňují uživatelům vyladit zatížení ložiska, vyvážit hluk z hlavního ložiska proti vertikální stabilitě a mechanickému uzemnění. Ložisko má obrácenou konstrukci a je uloženo v masivním bloku z chromové slitiny, který je navržen tak, aby zajišťoval stabilitu i rozptyl energie.

Povrch hřídele je ošetřen povlakem Movic s nízkým třením, což je materiál vyvinutý NASA na bázi grafenu, který snižuje úroveň tření šestkrát oproti předchozí verzi. Samotná hřídel je zakončena keramickou kuličkou.

Venkovní napájecí zdroj pro motor s řemenovým pohonem je elegantně integrován do hlavní jednotky, čímž se eliminuje vzhled, přičemž samotný řemen je zkonstruován ze silikonového provázku, který údajně snižuje odchylky v otáčkách a "kmitání".

Barva černá, dýha makassar nebo zakázkové provedení na objednávku
Konstrukce - gramofon manuální, raménko 12" C-Note

Typ - dvouboxový gramofon s vysokou hmotností

Elektronická změna otáček - 33,3/45,11 

Odchylka otáček - ±0,09 %

Wow & Flutter - ±0,008%

Odstup signálu od šumu - 73 dB

Rozměry (š × v × h) - 70 × 25 × 44 cm

Hmotnost - 68 kg

Povrchová úprava- černá, Makassar, černá kůže