English Electric 16Switch

29 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

English Electric 16Switch je dvouzónové 16portové zařízení Gigabit Ethernet (GbE) se dvěma zdroji napájení, optimalizované pro streamování hudby a videa. Zařízení 16Switch přináší osvědčené výhody zařízení EE 8Switch do větších sítí a je vybaveno 2 nezávislými řadami osmi vysoce kvalitních portů Gigabit Ethernet, které lze použít jako dva nezávislé osmipásmové přepínače nebo je propojit a používat jako jedno 16pásmové zařízení.

Přepínač 16Switch byl navržen tak, aby nabízel vysokou izolaci šumu a nízký elektrický šum. Používá dva vysoce přesné přizpůsobené krystalové oscilátory TCXO (Temperature Compensation Crystal Oscillators) s přesností 0,1 ppm (mnohem vyšší než u běžných krystalů a vyšší než u běžných TCXO), což přepínači 16Switch umožňuje generovat síťové signály s vyšší přesností, které následně pomáhají zajistit stabilnější přenos dat.

Zdroj hodin je pro každou síťovou zónu izolovaný, což modulům TCXO umožňuje odstranit šum související s napájením z obvodu přepínače. Napájení zajišťují dva nezávislé izolované zdroje napájení, které napájejí každý z osmiportových přepínacích modulů; čisté napájení umožňuje lepší kvalitu síťového signálu, který je v konečném důsledku řízen vysoce přesnou technologií hodin TCXO. Při provozu jako dvě nezávislé napájecí zóny umožňuje provozovat výkonově kritická audio/video zařízení nezávisle na hlučnějším digitálním zařízení, které je v síti rovněž přítomno.

Kombinované technologie a pozornost věnovaná detailům v přepínači 16Switch vedou ke stabilnějším a přesnějším síťovým signálům a hodinovým obvodům, což přináší výrazně lepší přenos dat s měřitelně nižšími chybami jitteru.

Switch 16Switch je vybaven vysoce kvalitní skříní z měkké oceli 1U, která poskytuje ochranu před akustickým i elektrickým hlukem. Je vysoce flexibilní a lze jej umístit na jakýkoli pevný povrch pomocí (volitelných) nožiček tlumících rezonanci, které pomáhají oddělit zařízení od nežádoucích mechanických vibrací.

Přepínač 16Switch se dodává také s držáky a šrouby pro montáž do 19palcového racku (výška 1U). Při montáži do racku má skříň přední i zadní místa pro montáž do racku, takže zásuvky mohou být v instalaci umístěny buď dopředu, nebo dozadu.

Nenápadný displej LED na předním panelu obsahuje údaje o napájení, alarmu, stavu a rychlosti linky pro 16 portů; porty 100/1000 Base-T Gigabit Ethernet jsou vhodné pro všechna domácí síťová zařízení.

16Přepínač pokročilého napájení

U datových přepínačů, které vyžadují vysokorychlostní napájení, je použití lineárních napájecích zařízení z důvodu omezení rychlosti vyloučeno. Přepínač 16Switch zůstává u této filozofie a každá zóna je napájena vlastním vysoce kvalitním nízkošumovým zdrojem. Tyto pokročilé napájecí zdroje třídy A/V umožňují optimální kvalitu síťového signálu, přičemž každá zóna je řízena vysoce přesnou technologií hodin, která byla navržena tak, aby snížila elektrický šum ze zdrojů střídavého proudu a výrazně omezila problémy s kvalitou elektrické sítě, které by mohly ovlivnit síťové signály. Přepínač 16Switch se také může pochlubit vysokou účinností napájení, spotřebou energie bez zátěže < 0,075 W a ochranou proti zkratu, přetížení a přepětí pro každou zónu.

Rozměry

16Switch (pouze jednotka) 1969,5 g - Š 443 mm D 170 mm V 45 mm (bez nožiček)

16Switch v krabici (s veškerým příslušenstvím) 2776,5 g - š 510 mm d 265 mm v 90 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální
Záruka: 2 roky