EverSolo AMP-F2

Značka: Eversolo
19 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

EverSolo dvoukanálový audio zesilovač AMP-F2

AMP-F2, vyvinutý ve spolupráci mezi týmem Starke Sound a EverSolo, je založen na inovativním modulu NS600 vytvořeném týmem Starke Sound. Vyznačuje se vysokou vzorkovací frekvencí až 600 kHz. Současně výrazně snižuje hluk a zvyšuje dynamický výkon díky nově navrženému napájecímu zdroji SAPS, který je speciálně navržen pro audio. Zesilovač třídy D ve spojení s optimalizovanými obvody pro maximalizaci kvality zvuku.

AMP-F2 je vybaven zesilovacím modulem Starke Sound NS600. Každý kanál může mít na výstupu 250 W RMS (42) 1% THD+N. V režimu můstku podporuje až 450 W RMS (22) s THD+N stále pod 1%. Tato schopnost zvládnout zátěž s extrémně nízkou impedancí zajišťuje dostatek energie i v rozsáhlých a náročných sestavách reproduktorů, zejména při vysoce dynamických nízkofrekvenčních výstupech.

Přesný zvuk

Modul NS600 využívá technologii PurePath Ultra HD a pokročilý integrovaný design, který obsahuje funkci opravy chyb. Tato technologie dosahuje ultra nízkého zkreslení v celém frekvenčním rozsahu zvuku a poskytuje špičkovou kvalitu zvuku.

Skvělý výkon

Využitím 600W vysoce výkonného napájecího zdroje s nízkým EMI poskytuje konzistetní a skvělý výkon a extrémně nízkou hlučnost, čímž zvyšuje celkový dynamický výkon systému.

Nízká spotřeba energie

AMP-F2 má extrémně nízkou spotřebu v pohotovostním režimu (0,5W) a spotřebu energie při nečinnosti (14W).

Hliníkový povrch a stínění

Kompletní design ochrany a rušení, aby se zabránilo rušení z různých elektrických prostředí.

Snadné ovládání

AMP-F2 zesilovač je vybaven výkonným 12V triggerem, tento 3,5mm mini-jack konektor umožňuje jednoduché propojení mezi všemi produkty EverSolo, což zajišťuje bezproblémové zapnutí a přepnutí do pohotovostního režimu. Po připojení umožňuje jednomu zařízení EverSolo ovládat napájení všech ostatních zařízení v systému. Když zapnete jedno zařízení, zbytek systému se automaticky zapne také.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky