Eversolo DMP-A6

K poslechu ve studiu
Značka: Eversolo
22 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Eversolo představuje streamer DMP-A6, který je stejně výkonný jako intuitivní a stylový. Umožní vám snadno streamovat hudbu a zároveň si vychutnat vynikající kvalitu zvuku, a to vše ovládat prostřednictvím kvalitního LCD displeje a ergonomického rozhraní nebo ze speciální mobilní aplikace.

Dva čipy D/A převodníku ES9038 Q2M
Dekódování zvuku modelu DMP-A6 je svěřeno dvěma čipům ESS ES9038 Q2M DAC, vysoce výkonnému modelu, který je mezi audiofily široce uznáván. Podporuje také zvukové toky s vysokým rozlišením až do PCM 32bit 768 kHz a DSD512 a dekódování souborů MQA.

Dotykový displej LCD
Dotykový 6" LCD displej s vysokým rozlišením dokonale integrovaný do hliníkového šasi modelu DMP-A6 umožňuje praktické a ergonomické používání. Uživatelské prostředí má být co nejintuitivnější. Prostřednictvím tohoto krásného rozhraní je tedy možné přistupovat ke všem možnostem přehrávače a informacím.

Podpora vysokorychlostních disků SSD
DMP-A6 je vybaven integrovanou pamětí 4GB DDR + 32GB eMMC, aby bylo možné používat mnoho aplikací.
K dispozici je slot kompatibilní s 2TB diskem M.2 NVME 2280 SSD, který lze instalovat bez nutnosti sejmutí krytu a který vám umožní ukládat hudbu lokálně a přistupovat k ní extrémně rychle. Použití SSD místo pevného disku navíc umožňuje snížit teplotu a vibrace zařízení.

Low-noise napájecí modul
DMP-A6 je vybaven nízkošumovým napájecím modulem, několik kondenzátorů snižuje rušení. Filtrační obvod je navíc speciálně navržen pro vstup střídavého proudu a snižuje vysokofrekvenční šum od 100 kHz do 5 MHz, čímž zajišťuje nepřetržitý výkon, hladší šum na pozadí a jasnější hudební detaily.

Kompletní konektivita
DMP-A6 je mimořádně všestranný a díky kompletní konektivitě pokrývá velkou většinu integračních potřeb.

Vícekanálový čip DSD HDMI DOH
Model DMP-A6 je vybaven čipy DOH pro zpracování HDMI a dokáže přepsat hlavní zvukový signál DSD s vysokou přesností hodin HDMI.

XMOS 316 a duální hodiny
Model DMP-A6 je vybaven rozhraním USB XMOS 316 třetí generace, které zajišťuje dokonalý příjem a dekódování zvukového proudu USB. To podporuje zvukové toky až do PCM 32bit 768 kHz, DSD až do DSD512 a MQA. U optických portů (koaxiální a Toslink) podporují DSD 64 (DoP) a PCM 192 24bit.
Obvody modelu DMP-A6 také využívají dva vysoce přesné hodinové oscilátory, které účinně eliminují jitter a zajišťují přesnou a transparentní reprodukci zvuku.

Dekodér MQA
Přehrávač DMP-A6 je vybaven dekodérem MQA (Master Quality Authenticated), který umožňuje přehrávat tento typ souborů a vychutnat si zvuk v kvalitě co nejbližší originální studiové nahrávce. Kromě toho jsou datové toky MQA dostatečně lehké, aby je bylo možné streamovat.

Bluetooth 5.0
Příjem Bluetooth 5.0 v modelu DMP-A6 zajišťuje čip Qualcomm QCC5125. Ten podporuje kodeky SBC, AAC, aptX, aptX LL, aptX HD a LDAC pro přenos ve vysokém rozlišení, takže si můžete vychutnat vysoce kvalitní reprodukci zvuku přes Bluetooth.

Vyvážený obvod předzesilovače
DMP-A6 je vybaven vyváženými analogovými obvody od čipu D/A převodníku až po stereofonní výstupy XLR a RCA. To omezuje šum a oddělení kanálů poskytuje lepší kvalitu signálu.

Kompatibilní s většinou služeb streamování hudby
Obsahuje mnoho hudebních služeb, jako jsou například: Tidal, Qobuz, HighRes Audio Amazon music.
Je také kompatibilní s aplikacemi třetích stran, jako jsou; Apple music, Spotify, Deezer, Napster, KKbox.

Drobné doplňky, které dělají rozdíl: filtry, VU metry a hliníkové šasi.
Nastavení převodníku DMP-A6 nabízí 7 filtrů použitelných podle vašich preferencí při poslechu hudby. Kromě toho jsou k dispozici vlastní VU metry pro samotné zobrazení na obrazovce zabudované do robustního, moderně vypadajícího hliníkového šasi.

Test v CZ: https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/streamery/4400-eversolo-dmp-a6