Focal ARIA EVO X N°1 Regálová reprosoustava

Značka: Focal
37 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARIA EVO X N°1
Je kompaktnější než kdykoli předtím a snadno a nenápadně se vejde do místností, jako je kancelář nebo malý obývací pokoj, ať už na stojanu (k dispozici jako volitelné příslušenství), nebo bez něj. Středobasový měnič umožňuje ocenit všechny výhody lněné membrány, exkluzivní technologie společnosti Focal pro bohatý a přirozený zvuk. Díky výškovému měniči TAM, další inovaci společnosti Focal, jsou výšky přesné a hladké.
Reproduktor typu monitor Aria Evo X N°1 si zachovává podstatu řady Aria 900 s vytříbenou kvalitou zvuku a vnímanou vyšší hodnotou díky vysoce kvalitním materiálům. Vlastnosti lněné membrány jsou základem tohoto dvoupásmového reproduktoru: neutralita, přítomnost a elegance. Doporučuje se pro místnosti o rozloze nejméně 15 m2 s poslechovou vzdáleností 2 až 3 metry.
 HEDVÁBNĚ HLADKÉ VYSOKÉ TÓNY
Inovativní výškový měnič TAM vyrobený ve Francii nabízí široký úhel rozptylu a vylepšenou definici zvuku bez směrovosti. Skládá se z hliníkovo-hořčíkové obrácené kopulky ve tvaru "M" a přináší nedotčenou harmonickou rovnováhu a detailní výšky s působivou jemností a čistotou.
FLAX CONE
Membrána Flax, patentovaná společností Focal a vyráběná v jejich dílnách, je "sendvič" z francouzských lněných vláken mezi dvěma pláty skleněných vláken. Splňuje všechny požadavky na vysoce věrnou membránu: je lehká pro dobrou dynamiku, tuhá pro podporu basů a tlumící pro zajištění neutrálního a přirozeného zvuku bez zabarvení. Reprodukuje také bohaté střední tóny a je mimořádně ostrá při nízkých frekvencích.
DOKONALE DEFINOVANÉ STŘEDNÍ PÁSMO
Zavěšení TMD s harmonickým tlumičem je patentovaná inovace společnosti Focal, která vylepšuje středové pásmo a eliminuje veškeré vibrace. Zvládnutí středního pásma závisí na obrubě mezi pevným rámem reproduktoru a pohyblivou membránou. Díky odborným znalostem akustických inženýrů Focal se podařilo nalézt odpověď v technologii TMD (Tuned Mass Damper), která stabilizuje prostorový zvuk, čímž ještě více homogenizuje zbarvení a vytváří neutrální zvuk.
Reproduktorové měniče vyvinuté a vyrobené ve Francii
Kožený přední panel
Typ 2pásmový stojanový reproduktor s bassreflexem
6,5" (16,5 cm) středotónový měnič Flax se zavěšením TMD
Vysokotónový měnič TAM s hliníkovou/hořčíkovou kopulkou ve tvaru obráceného písmene M
Frekvenční odezva (+/-3 dB) 55 Hz - 30 kHz
Frekvenční odezva při -6 dB 47 Hz
Citlivost 89,5 dB
Nominální impedance 8 Ω
Minimální impedance 4,6 Ω
Doporučený výkon zesilovače 25 - 120 W
Dělicí frekvence 2,800Hz
Rozměry (V x D x Š) 39 x 22,5 x 28 cm
Hmotnost 8,5 kg
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: REPRODUKTORY
Záruka: 2 roky