Focal ARIA EVO X N°2

Novinka K poslechu ve studiu
Značka: Focal
83 990 Kč / ks
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu


Aria Evo X N°2 je dokonalým příkladem třípásmového podlahového reproduktoru pro domácí použití. Díky svým vynikajícím vlastnostem nabízí hudební zážitek překypující emocemi a potěší nadšence všech hudebních žánrů. Jedná se o dostupný audiofilský reproduktor par excellence. Dokonale se hodí do místností o rozloze nejméně 20 m² (215 stop) s doporučenou poslechovou vzdáleností 3 metry.

HEDVÁBNĚ HLADKÉ VÝŠKY
Výškový reproduktor TAM je novinkou společnosti Focal a je vyráběn ve Francii.Nabízí široký úhel rozptylu a lepší definici zvuku bez směrovosti. Skládá se z hliníkové/hořčíkové obrácené kopulky ve tvaru písmene "M" a poskytuje bezchybnou harmonickou vyváženost a detailní výšky s působivou jemností a čistotou.

DESIGN A POVRCHOVÉ ÚPRAVY
Reproduktory řady Aria Evo X (podlahové, knihovní a centrální) jsou k dispozici ve třech povrchových úpravách: Černý vysoký lesk, ořech Prime a mechově zelený vysoký lesk. Kombinace předních panelů s koženým efektem s těmito povrchovými úpravami dodává výrobkům skutečný charakter a sofistikovanost. Magnetické mřížky dodávané s reproduktory zajišťují ideální, diskrétní integraci do jakýchkoli obytných prostor.

DOKONALE DEFINOVANÉ STŘEDNÍ PÁSMO
Obvod TMD s harmonickým tlumičem je patentovaná inovace společnosti Focal, která vylepšuje střední pásmo a eliminuje veškeré vibrace. Zvládnutí středního pásma závisí na surround, který leží mezi pevným rámem reproduktoru a pohyblivým kónusem. Díky zkušenostem našich akustických inženýrů jsme našli odpověď v technologii TMD (Tuned Mass Damper), která stabilizuje surround, aby ještě více homogenizovala barvy a vytvořila zvukovou neutralitu.

FLAX CONE
Lněný kužel, patentovaný společností Focal a vyráběný v našich dílnách, je sendvič z francouzských lněných vláken mezi dvěma pláty skleněných vláken. Splňuje všechny požadavky na vysoce věrnou membránu: je lehká pro dobrou dynamiku, tuhá pro podporu basů a tlumící pro neutrální a přirozený zvuk bez zabarvení. Reprodukuje také bohaté střední pásmo a je neuvěřitelně ostrá při nízkých frekvencích.

Typ: Třípásmový podlahový reproduktor s bassreflexem
Reproduktorové měniče: 2x 6,5" (16,5 cm) Lněné basové reproduktory, 6,5" (16,5 cm) lněný středový reproduktor s TMD® surroundem, Hliníkový/hořčíkový výškový reproduktor TAM s obrácenou kopulkou ve tvaru písmene M
Frekvenční odezva (+/-3 dB): 45 Hz - 30 kHz
Odezva při -6 dB: 37 Hz
Citlivost: 91,5 dB
Jmenovitá impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 2,9 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 250 W
Dělící frekvence: 290 Hz / 2400 Hz
Kužel z lněných vláken
TMD® surround
Hliníkový/hořčíkový výškový reproduktor TAM ve tvaru obrácené kopulky "M
Reproduktory vyvinuté a vyrobené ve Francii
Přední panel s koženým dílcem
rozměry produktu: 294 x 1035 x 371 mm
hmotnost netto: 25.00 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: REPRODUKTORY
Záruka: 2 roky