FOCAL ELEGIA

Akce
Značka: Focal
17 490 Kč –14 %
elegia
17 490 Kč –14 % 14 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRVNÍ ŠPIČKOVÁ UZAVŘENÁ SLUCHÁTKA FOCAL

Vychutnat si neuvěřitelný zážitek z poslechu v naprostém soukromí, bez obav, že by tento okamžik potěšení rušilo hlučné prostředí: to slibuje a dodržuje Elegia. V těchto špičkových circum-aurálních uzavřených sluchátkách jsme spojili to nejlepší z našich dovedně vytvořených technologií, vyvinutých a sestavených v našich dílnách ve Francii. Elegia obsahuje novou generaci exkluzivních plnorozsahových reproduktorů, které jsou schopny pracovat v malém vnitřním prostředí a zároveň zajišťují výjimečnou dynamiku a co nejpřesnější reprodukci zvuku. Ať už se jedná o motor, bezrámovou měděnou kmitací cívku, speciální 110mikronový surround nebo obrácenou kopulku ve tvaru písmene "M", reproduktorové měniče Elegia jsou masou inovací věnovanou čistotě zvuku. A po připojení k přenosným audio přehrávačům jsou tato sluchátka neuvěřitelně výkonná. Nulová rezonance, vynikající odhlučnění: přirozenost a realističnost zvuku je zarážející již od prvních sekund poslechu.

 

DOKONALÁ ZVUKOVÁ IZOLACE
Zatížení reproduktoru v "malé místnosti" způsobuje, že je extrémně citlivý na své okolí. Čtyřicet let zkušeností a know-how našich inženýrů vedlo ke specifické práci na větracích otvorech, aby nedošlo k omezení frekvenční odezvy v nízkém pásmu a tím ke správnému řízení proudění vzduchu. U modelu Elegia nedochází k rezonanci, která by narušovala poslech. A uzavřené náušníky doplňují pozoruhodné odhlučnění.

EXKLUZIVNÍ MĚNIČE 
Elegia je vybavena novou generací elektrodynamických měničů, které zajišťují velké prodloužení, jež je základem extrémně dynamického zvuku, a lineární, rozšířenou frekvenční odezvu 23 kHz. Geometrie nového, napůl válcového obalu z NBR zaručuje lehkou pohyblivou část, která je vždy pod kontrolou, a to i při nejnižších frekvencích a nejvyšší hlasitosti. Reprodukce zvuku je neuvěřitelně přesná. A díky obrácené kopulce ve tvaru písmene "M" a její větší vyzařovací ploše se poslech stává senzačním.

ZÁBĚHOVÉ OBDOBÍ
Aby sluchátka fungovala co nejlépe, vyžadují zaběhávací období.
Po několika hodinách poslechu se přirozeně zaběhnou.
Pokud chcete tento proces urychlit, doporučujeme přes ně alespoň 24 hodin přehrávat velmi basovou hudbu při relativně vysoké hlasitosti.
Tím se měniče reproduktorů stabilizují a umožní vám dostat ze sluchátek to nejlepší.

 


Impedance: 35 ohmů
Citlivost: 105 dB SPL / 1 mW @ 1 kHz
Celkové harmonické zkreslení: 0,1 % @ 1 kHz / 100 dB SPL
Frekvenční rozsah: 5 Hz - 23 kHz
Měniče: 40 mm (1,57"), membrána tvaru 'M' ze slitiny hliníku a hořčíku
Dodávané kabely: 1,2 m asymetrický kabel (3,5 mm TRS jack), stereo jack adaptér 3,5 mm na 6,35 mm (1/4")
hmotnost netto: 0.43 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA
Záruka: 2 roky