Focal JMLab KANTA N°2

Značka: Focal
189 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahová reprosoustava

Nechte se překvapit originální koncepcí a neotřelým stylem reproduktorů KANTA. Zažijte znovuobjevení vaší oblíbené hudby. Kanta jsou absolutně oddány audiofilskému pojetí reprodukce, přinášejí vysokou estetičnost kabinetu a nepřeberné množství barevných provedení, doslova pro každý interiér. Snad by se mohlo zdát, že na high-endový reproduktor jsou až příliš smělé, ale nenechte se zmást, jedná se o excelentní FOCAL reproduktor, který je doslova nabit nejmodernějšími technologiemi. KANTA nabízí nejčistší DNA reprosoustav FOCAL. Tři roky výzkumu a vývoje stálo naše inženýry vytvoření tohoto modelu, Kanta N°2 je prvním zástupcem nové série, která má za úkol přiblížit špičkový zvuk moderním interiérům, kde se klade důraz na minimalistická řešení. Ve zvuku ovšem ústupky dělat neumíme. Zcela nové materiály, atraktivní design, silná identita, dechberoucí reprodukce - to je KANTA.

Beryllium v nejnovější generaci IAL3 výškového reproduktoru, FLAX membrána (sendvičový korpus ze lnu u středové a basové membrány), přesně navržený kabinet, to vše rezultuje v absolutorium naléhavosti, rychlosti, detailu i objemu. Kanta je začátek nové éry pro ty, kteří milují zvuk, styl, design, život.

Typ: 3pásmová reproduktorová soustava s bassreflexem

Použité měniče: 2x 6½" (16,5 cm) FLAX membrána s pohonem N.I.C., 1x středový měnič 6½" (16,5 cm) s TMD závěsem a pohonem N.I.C., 1x 1-1/16" (27 mm) IAL3 invertovaný výškový Berylliový reproduktor

Citlivost: (2,83 V/1 m): 91 dB

Frekvenční rozsah (± 3 dB): 35 Hz - 40 kHz

Nejnižší vyzařovaný kmitočet měřený při útlumu -6 dB: 29 Hz

Jmenovitá impedance: 8 Ω

Minimální impedance: 3,1 Ω

Doporučený výkon zesilovače: 40–300 W

Dělící frekvence: 260 Hz a 2 700 Hz

rozměry produktu: 1118 x 477 x 321 mm

hmotnost netto: 35.00 kg

KANTA N°2 WALNUT BLACK LQR

KANTA N°2 CARRARA WHITE LQR

KANTA N°2 DARK GREY MAT

KANTA N°2 GAULOISE BLUE MAT

KANTA N°2 IVORY MAT

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky