Focal THEVA N°1 Regálový reproduktor

Značka: Focal
17 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Focal THEVA N°1 Regálový reproduktor

Focal Theva N°1 je regálový reproduktor z řady Theva. Je vybaven hliníkovo-hořčíkovým výškovým reproduktorem TNF a basovým reproduktorem z břidlicových vláken. Přináší čisté výšky a středy a také vyvážené a přesné basy, které slibují hodiny potěšení z poslechu. Umístěním větracího otvoru na zadní stranu je reproduktor ještě kompaktnější. Skvěle se hodí do malých prostor a umocňuje zážitek z poslechu svým jemným designem.

V každém produktu Focal posouvá zvuk na další úroveň prostřednictvím designu, konstrukce a použití elegantních povrchových úprav. Černá, tmavé dřevo a světlé dřevo doplňují design reproduktoru a pomáhají oživit každou místnost. Na bočních panelech jsou viditelné efekty tmavého nebo světlého dřeva, které zvyšují estetický dojem. Reproduktory vypadají skvěle doma v klasických i moderních interiérech a bez problémů ladí s jinými materiály, jako je kov, beton, kámen a další. Černý povrch nabízí nadčasový, sofistikovaný tón, který vnese kouzlo a charakter do každé místnosti ve vašem domě. Skříně byly navrženy tak, aby byly kompaktnější, přední panely poskytují elegantní povrchovou úpravu a činí produkty ještě pevnějšími. Zároveň Focal pečlivě vybral kovové prstence pro rámování měničů, bassreflexový port byl umístěn vzadu, takže nezasahuje do elegantních předních panelů, a základny a mřížky fungují harmonicky s každým modelem řady Theva.

Inovativní technologie a odborné znalosti společnosti Focal se spojily a vytvořily tuto řadu. Reproduktory vyrobené ve Francii v továrnách Focal jsou vybaveny technologií Slatefiber, exkluzivní membránou známou svou reprodukcí dynamického, bohatého a vyváženého zvuku; široce používánou v mnoha produktech pro domácnost, nahrávací studia a audio systémy v autech. Tweeter TNF také navržený a vyrobený společností Focal poskytuje hladkou, čistou výškovou frekvenci. K reproduktorům je možné dokoupit šikmé stojany pro optimální časové sladění (Time Alignment) a vytvářejí zvukovou scénu zaměřenou pouze na posluchače. Kombinace těchto předností umožňuje sérii Theva změnit opravdu vše k lepšímu.

S řadou Theva vytvořil Focal kompletní řadu pro všechna použití. Theva N°1 je kompaktní regálový reproduktor; Theva N°2 je nový tenký 3pásmový podlahový reproduktor s 5palcovými (13cm) měniči – prvních v domácích podlahových reproduktorech Focal. Theva N°3 je nadčasový 3pásmový podlahový reproduktor, zatímco Theva N°3-D je reproduktor, který obsahuje další reproduktor pro senzační zvuk Dolby Atmos®. Nesmíme zapomenout ani na dvoupásmový centrální reproduktor Theva Center pro křišťálově čisté filmové dialogy a Theva Surround pro prostorový zvuk.

typ: 2pásmový regálový reproduktor s bassreflexem
Měniče: 6½" (16,5 cm) středobasový z břidlicových vláken, 1" (25 mm) Al/Mg invertovaný TNF výškový reproduktor
Citlivost: 89 dB
Šířka pásma: 58 Hz - 28 kHz
Nízkofrekvenční mezní hodnota: 49 Hz
Nominální impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 4,6 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 25 - 100 W
Dělicí frekvence: 3000 Hz
Rozměry výrobku: 212 x 392 x 260 mm
Hmotnost: 7,00 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky