Focal THEVA N°3-D Podlahový reproduktor

Značka: Focal
49 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Theva N°3-D je referenční reproduktor pro domácí kino ze série Theva. V kombinaci s předními kanály a vertikálním kanálem tento reproduktor prostorově rozmístí všechny poslechové zážitky tím nejúžasnějším způsobem. Díky membráně reproduktoru umístěné na hroní straně se zvukové vlny odrážejí od stropu a reprodukují zvukové efekty 3D Dolby Atmos®. S Theva N°3-D se ponořte do filmů, které sledujete!

V každém produktu Focal posouvá zvuk na další úroveň prostřednictvím designu, konstrukce a použití elegantních povrchových úprav. Černá, tmavé dřevo a světlé dřevo doplňují design reproduktoru a pomáhají oživit každou místnost. Na bočních panelech jsou viditelné efekty tmavého nebo světlého dřeva, které zvyšují estetický dojem. Reproduktory vypadají skvěle doma v klasických i moderních interiérech a bez problémů ladí s jinými materiály, jako je kov, beton, kámen a další. Černý povrch nabízí nadčasový, sofistikovaný tón, který vnese kouzlo a charakter do každé místnosti ve vašem domě. Skříně byly navrženy tak, aby byly kompaktnější, přední panely poskytují elegantní povrchovou úpravu a činí produkty ještě pevnějšími. Zároveň Focal pečlivě vybral kovové prstence pro rámování měničů, bassreflexový port byl umístěn vzadu, takže nezasahuje do elegantních předních panelů, a základny a mřížky fungují harmonicky s každým modelem řady Theva.

Inovativní technologie a odborné znalosti společnosti Focal se spojily a vytvořily tuto řadu. Reproduktory vyrobené ve Francii v továrnách Focal jsou vybaveny technologií Slatefiber, exkluzivní membránou známou svou reprodukcí dynamického, bohatého a vyváženého zvuku; široce používánou v mnoha produktech pro domácnost, nahrávací studia a audio systémy v autech. Tweeter TNF také navržený a vyrobený společností Focal poskytuje hladkou, čistou výškovou frekvenci. K reproduktorům je možné dokoupit šikmé stojany pro optimální časové sladění (Time Alignment) a vytvářejí zvukovou scénu zaměřenou pouze na posluchače. Kombinace těchto předností umožňuje sérii Theva změnit opravdu vše k lepšímu.
 
JEDNA ŘADA, ŠEST REPRODUKTORŮ
S řadou Theva vytvořil Focal kompletní řadu pro všechna použití. Theva N°1 je kompaktní regálový reproduktor; Theva N°2 je nový tenký 3pásmový podlahový reproduktor s 5palcovými (13cm) měniči – prvních v domácích podlahových reproduktorech Focal. Theva N°3 je nadčasový 3pásmový podlahový reproduktor, zatímco Theva N°3-D je reproduktor, který obsahuje další reproduktor pro senzační zvuk Dolby Atmos®. Nesmíme zapomenout ani na dvoupásmový centrální reproduktor Theva Center pro křišťálově čisté filmové dialogy a Theva Surround pro prostorový zvuk.

Technické specifikace:
Typ: 3pásmový podlahový reproduktor s bassreflexem + 1pásmový uzavřený reproduktor
Měniče: 2 x 61/2" (16,5 cm) basové měniče Slatefiber, 6 1/2" (16,5 cm) středobas z břidlicových vláken, 1" (25 mm) výškový reproduktor TNF s obrácenou kopulkou z Al/Mg 5" (13 cm) reproduktor s plným rozsahem zvuku
Citlivost: 91 dB a 91 dB (pro měnič Dolby Atmos®)
Šířka pásma: 48 Hz - 28 kHz, 100 Hz - 20 kHz
Nízkofrekvenční mezní frekvence: 39Hz, 90Hz
Jmenovitá impedance: 8 Ω, 6 Ω
Minimální impedance: 2,9 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 250 W
Dělící frekvence: 270Hz - 2700Hz
Rozměry (VxŠxH): 1019 x 212 x 388 mm
Čistá hmotnost: 22,00 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky