Focal VESTIA N°4 Podlahová reprosoustava

Značka: Focal
79 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vestia N°4 je dokonalý 3pásmový hi-fi reproduktor, který je vybaven dvěmi 21cm basovými reproduktory Slatefiber, díky nimž jsou basy hluboké a výrzané. Jeho výškový reproduktor TAM s obrácenou kopulkou ve tvaru „M" nabízí mimořádně jemné a přesné výšky pro dlouhodobý vysoce kvalitní poslech. Měnič středotónového reproduktoru, také s membránou Slafiber, přináší vytříbenost zvuku a neutralitu.

Hi-Fi reproduktor Vestia N°4 má srdce na dlani. Tento nejnovější produkt v řadě je třípásmový podlahový model, který se vrací ke zdroji zvuku. Jeho 8-1/4" (21cm) woofery bez námahy poskytují výjimečně hluboké a silné basy. Výškový reproduktor TAM s obrácenou kopulkou ve tvaru „M“ nabízí vzácnou úroveň jemnosti a působivou přesnost ve výškách pro dlouhodobý poslech bez únavy. Střední pásmo s membránou Slatefiber přináší kultivovanost a neutralitu. Vestia N°4 se instaluje do místností o rozloze nejméně 25 m² a je ideální volbou pro hudební nadšence, kteří hledají vysoký výkon.

Typ: 3pásmová podlahová reprosoustava s bassreflexem
Měniče: 2x 8¼” (21 cm) Slatefiber woofers, 6½" (16,5 cm) Slatefiber středotónový, 1" (25mm) Al/Mg TAM tweeter s obrácenou kopulkou ve tvaru „M“
Citlivost: (2,83V/1m): 92 dB
Frekvenční odezva (±3 dB): 40 Hz - 30 kHz
Nízkofrekvenční bod (-6 dB): 34 Hz
Nominální impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 2,6 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 350 W
Dělicí frekvence: 280 Hz / 2 800Hz

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky