Gold Note - Machiavelli red - MC přenoska

Značka: Gold Note
37 700 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenoska Machiavelli Red má duralové extra pevné, rezonancím odolávající tělo a vysoce přesný mikroeliptický diamantový hrotvyvinutý ve výhradní spolupráci s Adamant-Namiki (nejuznávanějším producentem hrotů pro přenosky). Konzole využívá elastickou pružnoususpenzi bez deformovatelné oceli, která je pevně zablokována, aby eliminovala vibrace, a tím zlepšila schopnost sledování. Machiavelli Red disponuje dlouhými pozlacenými pinovými konektory, které jsou navrženy tak, aby vytvořily dokonalé spojení s ramenem, což zaručuje minimální energetickou disperzi i lepší uzemnění.

Výsledkem je ideálně čisté pozadí s dokonalým prokreslením zvukové scény a nepřekonatelná muzikálnost. Machiavelli Red je přenoska typu MC s vysokou vnitřní impedancí a úrovní zisku, proto ji můžete snadno využít i s MM phono předzesilovačem.

Hifi& records "... z hlediska makro dynamiky může být Machiavelli Red mocná. Jednotlivé tóny jsou opatřeny "barevností" a stávají se prokreslenými. Základními atributy jsou síla, barva a objem, to vše obdařené dokonalou jemností.Přenoska Gold Note Machiavelli Red je tak významným obohacením v cenovém rozpětí až do výše 2.000 eur ... "

Typ přenosky – MC High-Output Výstupní napětí – 2 mV Hmotnost – 10 g Impedance – 120 Doporučený přítlak – 1.8 – 2.1 g Frekvenční rozsah – 10-40.000 Hz Tvar hrotu – Micro Elliptical

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosky
Záruka: 2 roky