GoldenEar SuperSub XXL

Značka: GoldenEar
69 990 Kč / ks
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

SuperSub XXL - vysoce výkonný aktivní subwoofer 1600 W bez kompromisů

 TOP model z nejvyšší řady SuperSub™ ve svém návrhu využívá množství jedinečných a pokročilých technologií a komponent. Cílem bylo vytvořit stylizovaný a esteticky dotažený subwoofer bez kompromisů, který by dokázal generovat frekvenční tlakové vlny s extrémně vysokou amplitudou a zároveň poskytoval nejpřesnější výkon v pásmu nízkých frekvencí.Se SuperSub XXL bude zvuk za všech okloností dominantní a extrémně hudební, což ocení jak příznivci dvoukanálového poslechu hudby, tak nároční milovníci vícekanálové filmové produkce.

 Konstrukční specialitou je unikátní, patentovaná* 360° dvouúrovňová soustava měničů v dokonale symetrické konfiguraci a topologie subbasového pasivního zářiče v kombinaci s velmi pokročilou elektronikou. Díky dvěma aktivním měničům odděleným horizontálně v prostoru a dvěma pasivním zářičům odděleným vertikálně jsou nízké frekvence místností distribuovány mnohem plynuleji. Tento žádaný efekt se dá obvykle dosáhnout pouze v systému se dvěma subwoofery.

V ultra rigidní 37 kg těžké černé skříni vyztužené sofistikovanými výztuhami opatřené ručně leštěným černým klavírem lakem jsou umístěny dva horizontálně protilehlé 12" aktivní reproduktory s ultra vysokým zdvihem a dva vertikálně protilehlé obdélníkové 15˝ x 13˝ ploché infrazvukové zářiče, poháněné vestavěným digitálním zesilovačem. Interní zesilovač třídy D s výkonem 1600 W je řízen 56-bitovým DSP procesorem se vzorkovací frekvencí 192 kHz a. je založený na technologii původně vyvinuté pro sloupové reproduktory GoldenEar Triton One. Mezi hlavní přednosti patří diskrétní multi-pásmovápásmová limitace, perfektní fázová ekvalizace, plně symetrická a pokročilá konstrukce filtrů a minimální hodnoty latence.

 Na zadním panelu najdete nefiltrovaný vstup LFE pro signál ze subwooferového výstupu vícekanálového procesoru domácího kina a stereofonní (levý / pravý) nízkoúrovňový vstup s dolní propustí pro dvoukanálová nastavení. Zvukově je výsledkem pevná a vyjímečně rychlá basová odezva s mimořádnou hloubkou. kVýsledný zvuk můžete navíc přizpůsobit osobním preferencím pomocí dvou ovladačů, které řídí celkovou úroveň hlasitosti a nastavení dělícího kmitočtu.