HANA UB

Značka: HANA
59 880 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbená řada elektrodynamických (MC) gramofonových přenosek  華, neboli HANA z Japonska. HANA je synonymem pro „brilantní a nádherné“, což výstižně charakterizuje zvukový projev těchto produktů. Vrchní designér přenosek  Hana pan Maseo Okada vytváří nové měřítko výjimečného zvuku a hodnoty. Gramofonové přenosky HANA  využívají materiály špičkové kvality ve spojení se speciálním zpracováním, kvalitně navržené magnetické obvod a precizně vyrobené chvějky i snímací hrot. Výsledkem pak je vskutku „brilantní a nádherný zvuk“, obvyklý doposud u cenově mnohem dražších produktů. Přenosky nejvvyšší řady Umami jsou využívají exkluzivní materiály i výrobní procesy,  Hana „ML“ a „MH“  jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které ještě snižují nežádoucí vibrace a jsou vybaveny MicroLine hrotem z přírodního diamantu. Hana „SL“ a „SH“ používají čistý přírodní diamantový hrot ve tvaru Shibata, který má vynikající kmitočtovou  charakteristiku a zaručuje nejvyšší transparentnost a vynikající čitelnost zvukových nahrávek. Levnější varianty s označením „EL“ a „EH“ jsou pak osazeny hrotem eliptickým při zachování ostatních vynikajících vlastností vyššího modelu. Vrcholem nabídky přenoska UMAMI RED tedy UR, která uspokojí i ty nejnáročnější audiofily. Nejnovějším přírůstkem je potom UMAMI BLUE tedy BL – vynikající přenoska, která vysoký zvukový standard pro milovníky analogového záznamu. Přenosky HANA vyrábí společnost Excel Sound Corporation v Tokiu.

HANA UB (UMAMI BLUE) je špičková gramofonová přenoska z řady elektrodynamických (MC) gramofonových přenosek 華, neboli „HANA“ z Japonska, která ztělesňuje skutečný smysl pro synergii, kombinuje základní složky modelů Umami Red a Hana ML, které si vydobily svou oblibu u audiofilů a vytváří nový standard hudebního výkonu a pořizovací ceny.

Vrchní designér přenosek  Hana pan Maseo Okada vytváří nové měřítko výjimečného zvuku a hodnoty. Modrá UB má tělo Auricle™ vyrobené z ultračistého A7075 aluminia, které je využíváno především pro kosmické technologie a bílé POM vložky, která ještě více potlačuje nechtěné rezonance. Pro tuto přenosku je specifická i speciální povrchová úprava MTP (Melamine Thermosetting Process).

Diamantový hrot typu Micro Line na chvějce z boru zachytí i ty nejjemnější detaily drážky pro dosažení maximálního frekvenčního rozsahu. Nejen Alnico magnet a excelentní bezkyslíkatá měď použitá na vinutí, ale i využití kryogenního procesu posunuje sonické vlastnosti přenosky ještě výše.

Tvar hrotu: MicroLine
Materiál hrotu: Přírodní diamant
Chvějka: Boron
Výst. úroveň: 0,4mV / 1kHz
Rozdíl mezi kanály: méně než 1,5dB/1kHz
Tlak na hrot: 2g
Snímavost: 70μm / 2g
Přeslech mezi kanály: 30dB / 1kHz
Kmitočtový rozsah: 15 ~ 50.000Hz
Impedance: 6Ω
Doporučená zátěž: > 80Ω
Hmotnost: 10,8g
Barva těla: Modrá

Doplňkové parametry

Kategorie: MC
Záruka: 2 roky