Harbeth C7ES-3 XD

K poslechu ve studiu
Značka: Harbeth
119 990 Kč / pár
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

....protože tyto reproduktory mají skutečně kouzelný zvuk! Střední pásmo je opravdu zázračné, úroveň basů z tak malé kombinace skříně a měniče je kouzelná a způsob, jakým reproduktory odhalují nejvyšší výšky, aniž by je leptaly, je také chytrý.

Ale zdaleka největší trik, který se těmto reproduktorům podařil, je ten, že si budete myslet, že posloucháte skutečné věci. Úžasné!

                                                                                                                                                                                  Whathifi 2021

 

 

Ikona přehlednosti a detailu


ZÁSADNÍ NEUTRALITA A PŘIROZENÁ TONÁLNÍ VYVÁŽENOST
Nechte senzační hudební okamžiky ožít v pohodlí vašeho domova s mnohokrát oceněným středně velkým reproduktorem C7ES-3 XD. Tento reproduktor, uznávaný pro svůj přesný trojrozměrný zvuk, zapůsobí i na ty nejnáročnější audiofily.

Tajemství přesnosti a realistického zvuku Harbeth spočívá v pečlivé pozornosti věnované detailům ve fázi návrhu. Kriticky důležitý, ale skrytý je crossover, který pečlivě integruje měniče v širším horizontálním a vertikálním oblouku. Postupné změny tohoto základního komponentu umožnily této legendární ozvučnici prezentovat nejnáročnější nástroje se zvýšenou přítomností a transparentností.

Žádný jiný reproduktor nezprostředkovává emocionální sílu umělce tak výmluvně.

 

Firma Harbeth je jedním z nejstarších výrobců reprosoustav ve Velké Británii, představuje absolutní světovou špičku z pohledu muzikálnosti reprodukce. https://www.harbeth.co.uk/

Reproduktor Compact 7ES-3 s vynikajícím mikro rozlišením a čistým zvukovým projevem. Tento reproduktor je předdevším uznávaný pro přesný trojrozměrný zvuk a skvělou dynamiku.

Technické vlastnosti 200 mm Harbeth RADIAL2 ™ basy / středy; 25mm ferrofluidem chlazený výškový reproduktor

Frekvenční odezva 45 Hz - 20 kHz, ± 3 dB volného prostoru, mřížka osazena Impedance 6 ohmů Citlivost 86 dB / 2,83 V / 1 m

Doporučený zesilovač: Díky jedinečné konstrukci Harbeth vyhovuje široká škála zesilovačů, jako minimum doporučujeme 25W/kanál.

Výkon: 150W

Rozměry 520 x 272 x 305 mm (+ 12 mm pro mřížku)

Konektory: Dva 4mm značkové Harbeth

Hmotnost 13,2 kg netto

Barva mřížky: Černá

Provedení: Cherry, Walnut - 119.990,- Kč Tamo Ash - 122.490,- Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky

Společnost Harbeth, kterou v roce 1977 založil bývalý výzkumný inženýr BBC Dudley Harwood, se proslavila popularizací použití polypropylenových měničů v konstrukci reproduktorů a výrobou slavného studiového monitoru BBC LS3/5A.

Současný majitel a hlavní konstruktér Alan Shaw koupil společnost od Harwooda v roce 1986 a od té doby se společnost výrazně prosadila při navrhování reproduktorů monitorového typu, které vycházely z některých původních technických koncepcí reproduktorů BBC, ale byly výrazně aktualizovány a zdokonaleny.

V devadesátých letech získala společnost Harbeth grant od britské vlády na návrh nového polypropylenového materiálu pro membrány wooferů a přišla s patentovanými měniči RADIAL (nyní RADIAL2), které se dodnes používají ve všech reproduktorech.

Reproduktory Harbeth se navrhují i vyrábějí v anglickém Sussexu. Také woofery RADIAL jsou vyráběny přímo ve firmě, zatímco ostatní díly, jako například výškové reproduktory, jsou dodávány od renomovaných výrobců.

Reproduktory Harbeth využívají tenkostěnnou konstrukci reproduktorů, kterou proslavila BBC. Skříně jsou lehčí než většina reproduktorů této velikosti, což umožňuje určitý pohyb skříně s velmi specifickým a strategickým tlumením, nikoliv snahu tlumit všude kolem.

Každý model je také ozvučen samotným Shawem, zejména s důrazem na reprodukci mluveného slova. Shawova filozofie je taková, že přesvědčivé podání řeči je jednou z nejtěžších věcí, které může hlasitý reproduktor zvládnout, a každý reproduktor, který dokáže přesvědčivě reprodukovat lidský mluvený hlas, již překonal hlavní tónovou překážku zvukové reprodukce.