HiFi ROSE RS520 All-In-One Streamer/Amplifier

Novinka
Značka: ROSE
89 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

RS520

  • Integrovaný zesilovač se síťovým zvukem a streamerem videa 4K
  • 12,6" dotykový LCD displej
  • 200 W x 2 do 8 ohmů
  • ESS SABRE ES9038PRO DAC
  • Nativní podpora pro Apple Music, Rose Tube, Roon, Tidal, Spotify, Qobuz, YouTube, Apple Podcasts, internetová rádia a podpora 4K videa
  • Certifikace Hi-Res
  • Plný dekodér MQA
  • Rozšiřitelné interní úložiště pro lokálně uložené soubory
  • Provozujte zcela bezdrátově nebo kabelově s gigabitovým ethernetem.

RS520 je pokročilý, vysoce výkonný integrovaný zesilovač a síťový streamer, který do jediného komponentu s výkonem 200 W na kanál vkládá hlavní funkce stávajících streamerů typu "vše v jednom".

Solidní kvalita provedení

Šasi modelu RS520 je vyfrézováno z pevného vysoce odolného hliníkového bloku. Tento proces vytváří extrémně tuhý rám, který výrazně snižuje mikrovibrace způsobující hluk, které mohou zhoršit kvalitu zvuku.

Spojení se zvukem

12,6palcový dotykový displej modelu RS520 se obejde bez knoflíků a ovladačů, zatímco vlastní software ROSE OS od HiFi Rose vytváří zcela pohlcující rozhraní, které vám umožní ovládat hudbu pouhým pohybem prstu. Na předním panelu lze zobrazovat obaly alb a hudební videa (schopná přehrávat video při 60 fps) nebo vlastní VU metry.

Výkonný, chladný, tichý a účinný

Model RS520 nabízí výkon 200 W na kanál a je vším, co potřebujete k vytvoření skutečného audiofilského systému. Využívá stejnou technologii GaN FET, jaká je použita ve vlajkové lodi HiFi Rose, zesilovači RA180, a "mrtvý čas" je tak dramaticky snížen o třetinu. Pro zvýšení účinnosti je použita korekce účiníku (PFC), která umožňuje jednotce reagovat na široký rozsah vstupního výkonu a pracovat chladně, bez šumu a brumu.

Nejlepší vestavěný streaming

Všechny vaše oblíbené streamovací platformy jsou snadno dostupné prostřednictvím aplikace Rose Connect HiFi Rose s podporou Apple Music, TIDAL, Qobuz, Bugs, Rose Tube a internetových rozhlasových stanic. RS520 je Roon Ready s podporou Spotify Connect, Airplay, Bluetooth A2DP a DLNA.

Sledujte svá oblíbená videa v rozlišení Ultra HD 4K

Každý streamer HiFi Rose přesahuje rámec zvuku výstupem HDMI s podporou 4K pro video. Naše vlastní aplikace RoseTube zprostředkovává obsah YouTube s vlastním rozhraním, které je optimalizováno pro milovníky hudby. Najdete zde kurátorovaná hudební videa, koncerty a budete se moci připojit k vlastnímu účtu YouTube. Předplatitelé služby TIDAL mají také přístup k rozsáhlé knihovně kultovních hudebních videoklipů i k jedinečnému videoobsahu TIDAL. Aplikace VIDEO poskytuje přístup k lokálně uloženým médiím, ať už na interním úložišti, nebo na síťovém disku.

Možnosti interního úložiště a místní knihovny digitální hudby

Snadno přidejte 2,5palcový pevný disk SSD uvnitř zařízení HiFi Rose a uložte si místní hudební sbírku. Tím se také odemknou další funkce, včetně možnosti ukládat nejčastěji přehrávanou hudbu na TIDAL a videa na RoseTube do mezipaměti, aby bylo zachováno bezchybné přehrávání, i když vaše internetové připojení není stoprocentní.

Přehrávání CD a ripování CD

S přehrávačem RS201E můžete přehrávat a ripovat hudbu na CD po připojení naší volitelné externí CD mechaniky RSA-780 přes USB. Zdroj zvuku z disku CD můžete extrahovat jako soubory WAV nebo FLAC a uložit je na disk SSD nebo USB.

Ovládání pomocí mobilního zařízení nebo dálkového ovladače

Aplikace dálkového ovládání Rose Connect doplňuje dokonalý uživatelský zážitek a umožňuje uživatelům pohodlně ovládat a spravovat zařízení HiFi Rose. Aplikace dálkového ovládání funguje na různých platformách, včetně iPhonu, iPadu, telefonů se systémem Android a PC. Kromě toho můžete zařízení jednoduše a snadno ovládat pomocí dodaného dálkového ovladače Bluetooth.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače, streamery
Dodávané příslušenství: Power Cord x 1, Bluetooth Remote Controller x 1 (AAA Battery x 2), Manual x 1, SSD Screw x 4
Rozměry: 34,6 x 12,7 x 32,8 cm
Audio kodeky: MQA, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, OGG, APE, DFF, DSF, AAC, CDA, AMR, APE, EC3, E-EC3, MID, MPL, MP2, MPC, MPGA, M4A, ALAC, PCM : 8
Audio vstupy: Optical x 1, Coaxial x 1, Line-In x 1, USB DAC x 1,eARCx1
Audio výstupy: Optical x 1, Coaxial x 1, Preamp-Out x 1
Display: 12.6" Wide Viewing Angle Multi-Touch Panel
Hmotnost:: 8,1 kg
Maximální výkon: 200W
Média připojení: File System : NTFS / exFAT / FAT32 Network Protocol : SMBv1 / FTP / WebDav Storage Interface : USB3.0 x 2, SATA x
Network: Ethernet: 10/100/1000 BASE-T WiFi: 802.11ac Dualband USB Wireless LAN Card (Dongle)
Povrch: Frézované z pevného hliníku
Standby příkon: Standby mode<0.5W
Streaming: Airplay / DLNA / Roon Ready / Spotify Connect / Bluetooth
Video kodeky: ASF, AVI, MKV, MP4, WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 H.263, H.264, H.265, VC-1, VP9, VP8, MVC, H.264/ AVC, Base/Main/High/High10 prof
Video výstup: HDMI 2.0 x 1(up to 3840 x 2160 / 60Hz)