HIFIMAN ARYA Organic

Značka: HiFiMAN
34 790 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Otevřená magnetoplanární high-end sluchátka HIFIMAN Arya Organic. Membrána s tloušťkou několika nanometrů, asymetrický systém magnetů STEALTH. Nejpokročilejší model z celé řady sluchátek Arya HiFiMAN. Impedance 16 ohmů, citlivost 94 dB. Proti předchozím modelům Arya méně naročná na výkon zesilovače, čili vhodná i k přenosným přehrávačům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější člen rodiny sluchátek HiFiMan Arya zachovává kvality předchozích modelů. Membrány s tloušťkou několika nanometrů, asymetrický systém magnetů STEALTH umožňující volný průchod zvukových vln strukturou magnetů a magnetoplanární měniče vycházející z referenčního modelu HE-1000.

Náušníky tradičně kopírují tvar lidského ucha, což společně s nízkou hmotností (440 g) zaručuje pohodlný i několikahodinový poslech. Bezesporu se řadí k těm nejpohodlnějším sluchátkům na trhu.

 • tloušťka membrány na úrovni nanometrů
 • magnetoplanární měniče vycházející z referenčního modelu HE-1000
 • STEALTH magnety umožňující volný průchod zvukových vln strukturou magnetů
 • nízká hmotnost (440 g) a náušníky kopírující tvar lidského ucha

 

Proti svým předchůdcům Arya a Arya Stealth si sluchátka Arya Organic polepšila hned v několika oblastech. Zatímco předchozí modely byly hladové na výkon zesilovače a bylo těžké je dostatečně vybudit, Arya Organic, díky snížené impedanci z 32 Ω na 16 Ω a citlivosti 94 dB, vystačí s výkonem USB donglů, či přenosných digitálních audio přehrávačů.

O něco silnější magnety přinesly to, po čem uživatelé starších modelů volali, hutnější zvuk. Zatímco starším modelům byla vyčítána jistá tenkost a až přílišná krátkost zvuku (zvláště u rockové, či elektronické hudby), u sluchátek Arya Organic je tento nedostatek odstraněn. Basy jsou hutnější, přesnější, dynamičtější, zážitek z nich je fyzikálnější. Výšky jsou příjemné, detailní a organické.

 • menší požadavky na výkon zesilovače oproti předchozím modelům
 • vhodné pro použití i s přenosnými audio přehrávači
 • basovější zvuk než u předchozích modelů

 

 

Černá kovová konstrukce je vytvořena frézováním CNC a ručním leštěním, navíc je doplněna bočními pruhy imitujícími organický materiál dřeva. Hlavový most je snadno nastavitelný. Součástí balení je odpojitelný oplétaný kabel měřící 150 cm, je vyroben z monokrystalické mědi a zakončen je robustním konektorem jack 6.3 mm. Vylepšené 3.5 mm konektory na sluchátkách umožňují snadnější vypojení a zapojení kabelu, bez rizika poškození sluchátek.

 • velmi odolná kovová konstrukce
 • designové boční pruhy imitující dřevo
 • odpojitelný oplétaný kabel z monokrystalické mědi
 • vylepšený design konektoru pro snadnější a bezpečnější výměnu kabelu

  

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA
Záruka: 2 roky
Citlivost: 94 dB
Dodávané příslušenství: 1 x 1.5 m kabel (2 x 3.5 mm – 6.35 mm jack), pěnový stojan na sluchátka
Frekvenční rozsah: 8 - 65.000 Hz
Hmotnost: 440 g
Impedance: 16 Ω
Kabel: Odpojitelný, krystalická měď, 150 cm, textilní opletení
Konektor: 6,3 mm
Konstrukce: otevřená
Materiál těla: kov
Náušníky: umělá kůže a textil