IsoAcoustics zaZen

Značka: IsoAcoustics
5 990 Kč / ks 6 890 Kč / ks od 5 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

zaZen (meditace vsedě) je stabilní izolační platforma určená pro gramofony, lampové zesilovače a další citlivé audio vybavení. Kombinace hmotnosti platformy a integrované izolační technologie IsoAcoustics umožňuje zvukovému zařízení odhalit větší akustickou čistotu a detaily.

Izolační plošiny zaZen jsou nejnovějším přírůstkem do oceňované rodiny izolačních produktů společnosti IsoAcoustics. ZaZen poskytuje stabilní izolační platformu s nízkou hladinou šumu, určenou pro gramofony a audio komponenty.

ZaZen poskytuje stabilní platformu s nízkou hladinou šumu, která umožňuje gramofonům plně využít jejich potenciál bez rušení vibracemi způsobenými konstrukcí, a odhalit tak novou úroveň detailů a čistoty.

Název zaZen pochází ze zenového buddhismu a odkazuje na sezení v klidné meditaci. zaZen má elegantní středně lesklou černou povrchovou úpravu na konstrukci z hustých vláken, která představuje ideální kombinaci vizuálního a akustického designu a doplňuje platformu IsoAkustik. Platforma je velmi hustá a neobsahuje žádné dutiny, což z ní činí ideální materiál pro izolační platformu.

Klíčovým prvkem jsou integrované izolátory, které využívají patentovanou izolační technologii společnosti IsoAkustik. Kombinace hmoty z husté platformy s integrovanými izolátory vytváří vysoký stupeň izolace, který umožňuje gramofonům a elektronickým komponentům pracovat co nejlépe a odhalit větší akustickou čistotu a detaily.

Chvějka gramofonu je jemný nástroj, který se pohybuje po drobných odchylkách v drážce vinylu. Problémy se objevují při vyšších hlasitostech, kroky způsobují přeskakování desky, ale často se přehlížejí jemnější detaily, které v důsledku vibrací chybí nebo jsou zkreslené.

ZaZen poskytuje stabilní platformu s nízkou hladinou šumu, která umožňuje gramofonům využít jejich plný potenciál bez rušivých vlivů vibrací, které se rodí ve struktuře, a odhalit tak novou úroveň detailů a čistoty.

zaZen I - Šířka 432 mm, Hloubka 381 mm, Výška 30 mm, Hmotnostní kapacita 11,3 kg

zaZen I - Šířka 432 mm, Hloubka 381 mm, Výška 42 mm, Hmotnostní kapacita 18,1 kg

Test v CZ:

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/prislusenstvi-a-doplnky/3017-isoacoustics-zazen-ii

Doplňkové parametry

Kategorie: Antirezonančních hroty a podložky
Záruka: 2 roky

BIČ NA VIBRACE
Řetěz je vždy jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. I proto profesionálové v nahrávacích a masteringovaných studiích používají pro své reprosoustavy všemožné podstavce a nožičky, aby jim tak zajistili optimální pracovní prostředí. Právě tam započal i úspěch výrobce antivibračního příslušenství IsoAcoustics - nyní ale své síly upírá také na domácí prostředí a osvědčené technologie, ať už jsou to nastavitelné stojany pod reprosoustavy, izolační platformy pro komponenty a gramofony nebo samostatné puky a nožičky, které komponentům, reprosoustavám i hi-fi nábytku zajistí prakticky dokonalou izolaci od zkreslení způsobeného vibrací plochy pod nimi. Teprve s podporou systému IsoAcoustics váš systém bude fungovat tak, jak byl navržen.