IsoTek SET V5 Sirius

Značka: IsoTek
23 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

V5 Sirius navazuje na svého úspěšného předchůdce a posouvá hranice možného opět o několik úrovní výše. Síťový filtr je koncipován pro 6 audio-video komponentů a oproti své předchozí verzi nyní nabízí 16A vstup! Každá výstupní zásuvka je samostatně zapojena, což je ideální pro snížení a eliminaci křížové kontaminace síťového šumu v diferenciálním režimu. V5 Sirius je vybaven technologií KERP © (Kirchoff's Equal Resistance Path), která zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Nástupce již tak výkonného předchůdce EVO3 nabízí výrazné zlepšení v eliminaci nechtěného šumu až na 60dB. 

Vnitřní kabeláž v liště je speciálně navržená, aby splňovala nejvyšší standardy dodávky energie, i proto je použita vysoce kvalitní čistá bezkyslíkatá měď s postříbřením, pro co nejnižší možný odpor a vysokou intenzitu proudu. Přepěťová ochrana je nyní až  54 000A, tím poskytuje ochranu před přepětím a napěťovými špičkami v síťi, prodlužuje výrazně životnost vašich audio-video komponentů. Nově také lišta nabízí snadno resetovatelný pokročilý pojistkový systém a lze ji snadno rozšířit díky konektoru IsoTek "System Link", umožňující propojit více jednotek IsoTek dohromady. Součást balení je také speciální konzole umožňující praktické připevnění na zeď.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Optimalizované čisticí obvody pro účinné odstranění šumu v běžném a diferenciálním režimu (60dB).
  • Jedinečný filtr Individual Differential Gate© s individuálním zapojením zásuvek zajišťuje adekvátní izolaci mezi všemi šesti výstupy a další eliminaci vzájemné kontaminace připojených komponentů.
  • Patentovaný systém KERP© (Kirchoff’s Equal Resistance Path) s inovativním způsobem zajišťuje rovnocenný odpor a rovnocenné napájení napříč všemi zásuvkámi. Žádná zásuvka nedostane svůj příděl energie dříve než jiná, což je všeobecný problém ostatních napájecích výrobků, které mají řetězově zapojené zásuvky dohromady.
  • Nárazová ochrana až 54 000A.
  • Vnitřní kabeláž: stříbřená vlákna z OFC mědi s PTFE dielektrikum.
  • Maximální trvalý výkon 3680W.
  • Možnost snadné fixace na zeď s přiloženou sadou v balení.
  • Součástí balení je přívodní kabel IsoTek EVO3 Premier o délce 1,5m s koncovkou C19.

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 2 roky