IsoTek V5 Sigmas

Novinka K poslechu ve studiu
Značka: IsoTek
103 990 Kč / ks
Skladem 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

V5 Sigmas zůstává jedním z nejefektivnějších upgradů ve své kategorii pro zlepšení výkonu připojených audio video komponentů. Díky nově navržené konstrukci a použitých materiálů dosahuje až o 40% vyššího výkonu oproti předchozímu modelu EVO3. Dramaticky se také zlepšil stejnosměrný proudový odpor (DCR), čímž se výkon přibližuje ideálu nulových ohmů. Technologie KERP© (Kirchhoff's Equal Resistance Path) zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Jedinečná ochrana IsoTek dosahuje úžasné hodnoty okamžité ochrany až 121 500A. 

Nejnovější IsoTek Sigmas přináší velký krok vpřed od svého předchůdce EVO3. Nyní je možné připojit až sedm komponentů! Tři pro 16A špičkové vysokoodběrové zesilovače, monobloky, aktivní reprosoustavy či subwoofery, kde Sigmas využívá technologii z V5 Titan Direct-Coupled©, díky tomu poskytuje Sigmas V5 ultravysokoproudý nízkoimpedanční výkon. Pro zdrojové komponenty typu CD, Streamer, Předzesilovač, Gramofon apod. jsou vyhrazeny 4 vstupy o zatížení 10A, každá tato zásuvka disponuje vlastní vyhrazenou síťí pro maximálně čistou energii. Jako všechny nejnovější produkty IsoTek V5 ani zde nechybí 1x System Link výstup pro připojení další možné filtrace IsoTek. Filtr je dodáván s přívodním kabelem IsoTek Premier C19 o délce 1,5m.

 

 

Klíčové vlastnosti IsoTek V5 Sigmas:

  • Vhodné pro všechny audio nebo AV systémy.
  • 7 optimalizovaných napájecích čisticích obvodů odstraňující šum ze sítě (RFI redukce 80dB), z toho 3x16A a 4x pro zdrojové komponenty (každý max. 10A).
  • Patentovaný systém KERP© (Kirchoff’s Equal Resistance Path) s inovativním způsobem zajišťuje rovnocenný odpor a rovnocenné napájení napříč všemi zásuvkámi. Žádná zásuvka nedostane svůj příděl energie dříve než jiná, což je všeobecný problém ostatních napájecích výrobků, které mají řetězově zapojené zásuvky dohromady.
  • Nárazová ochrana až 121’500A.
  • Vnitřní kabeláž: stříbřená vlákna z OFC mědi s PTFE dielektrikum.
  • Hvězdicové uzemnění.
  • Maximální trvalý výkon 3680W.
  • Součástí balení je přívodní kabel IsoTek EVO3 Premier o délce 1,5m s koncovkou C19.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 2 roky