KEF KC62

Značka: KEF
39 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

subwoofer KEF KC62 KC62 je neuvěřitelně kompaktní subwoofer s ohromně hlubokými a přesnými basy pro bezkonkureční zážitek z filmů, hraní či muziky. Subwoofer obsahuje novou patentovanou technologii KEF Uni-Core™, která umožní výkon velkého subwooferu v malém a kompaktním provedení. Klíčové vlastnosti KC62: Speciálně navržené zesilovače třídy D o výkonu 1000W 2 x 6,5" měniče působící proti sobě Převratná Uni-Core™ technologie + další KEF technologie 5 přednastavení ekvalizéru pro jednoduché umístění v prostoru Kompatibilní s bezdrátovou sadou pro subwoofery KEF KW1 Rozměry: 246 x 256 x 248 mm (velikost fotbalového míče) Dostupné v bílé a černé barvě https://avmania.zive.cz/kef-kc-62-extra-maly-subwoofer-s-extra-velkym-vykonem-1-000-w

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.