KEF R11 Meta

K poslechu ve studiu
Značka: KEF
89 000 Kč / pár
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

KEF R11 Meta je vlajkovou lodí třípásmových podlahových reproduktorů řady R. Kombinace 12. generace měničů Uni-Q® s technologií MAT™ a čtyř 6,5" hybridních hliníkových basových měničů umožňuje vyzdvihnout jemné detaily nahrávky a zároveň přináší hrubý výkon a hbitost.

 

Stáří 1 rok, stav nových kusů, ještě v záruce.

 

Zboží bylo zakoupeno u nás, ale je majetkem našeho zákazníka, nelze objednávat přes e-shop. K poslechu a případnému převzetí v našem studiu. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.