KEF R3 Meta

Akce
Značka: KEF
55 980 Kč –16 %
R3Meta
55 980 Kč –16 % 46 980 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

KER R3 Meta - jedinečná 3-pásmová bass-reflexová policová reprosoustava. Woofer o průměru 16,5 cm - jde o "hybridní" membránu - hluboký kónus udávající základní tvar je papírový, mnohem mělčí tvar má pak předsazená hliníková vrstvička.

Uni-Q reproduktor - dvanáctá generace koncentrického středo-výškového řešení Uni-Q s průměrem 12,5 cm u hliníkového středotónového kónusu a 2,5 cm u hliníkové kopulky.

Technické parametry: 1x165mmLF, 1x125mm MF, 1x25mm HF; 52Hz-28kHz (38Hz-50kHz/-6dB); doporučený výkon zesilovače 15-180W; citlivost 87dB; 8Ω; rozměry vč. terminálů: 422x200x338mm; hmotnost: 13,5kg příslušenství: magnetická perforovaná mrížka (dle provedení - černá/ šedá/ hnědá), bassreflexová ucpávka, sada lepících podložek Provedení: gloss black / gloss white / walnut/  a limitovaná edice v modrém provedení: gloss indigo SE

Volitelné příslušenství: S2 floor stand - stojan pro policovou reprosoustavu, ideální pro KER R3 Meta / LS50 Meta / LS50wireless ll (příprava otvorů v horní zakladně pro uchycení LS modelů), lze použít i pro jiné policové KEF reprosoustavy; elegantní a jednoduchý design s možností schovat kabely uvnitř stojanu; kombinace oceli (desky) a hliníku (noha); součástí je sada nastavitelných hrotů a ochranných podložek

Rozměry základny: 226x308mm, výška vč.hrotů: 652mm; váha: 4,85kg/ks - provedení: černá / bílá / šedá / modrá / červená - 17.180,- Kč/set 2 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.