KEF R8a Dolby Atmos

Značka: KEF
25 980 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

2-pásmová uzavřená reprosoustava určena pro Dolby Atmos;

1x130mm MF/LF, 1x25mm HF; 105Hz-18,5kHz(96Hz-19,5kHz/-

6dB);

doporučený výkon zesilovače 25-150W; 86dB; 8Ω;

rozměry vč. terminálů:

174x175x259mm;

hmotnost 4,5kg

Provedení

gloss black SP4002BA

gloss white SP4002AA

příslušenství: magnetická perforovaná mrížka, sada lepících podložek

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné a instalační
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.