KEF Reference 1 Meta

Značka: KEF
229 980 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anglický výrobce KEF s více než padesatiletou tradicí. Nová řada Reference s nejnovější 12.generaci systému UniQ® a novou technologií MAT™. KEF s hrdostí uvádí na trh řadu svých průkopnických reproduktorů; řadu REFERENCE META. K dosažení nejvyšší přesnosti zvuku se používá digitální měřící technologie, kterou KEF začal používat jako první. Každý pár z nové řady lze s přesností půl decibelu porovnat s referenčním standardem udržovaným ve vývojové laboratoři, díky tomu nesou právě název REFERENCE. Přesné párování zajišťuje dokonalou stereo reprodukci a tím si tyto revoluční reproduktory získaly uznání pro svou vynikající akustickou přesnost. Od první generace byla řada REFERENCE neustále vylepšována o nové inovace a technologický vývoj. Nové REFERENCE zahrnují i nejnovější inovaci KEF: Metamaterial Absorption Technology (MAT™), která je i nadále nejvyšším vyjádřením filozofie KEF, kde se pokročilé inženýrství setkává s inspirativním designem. Technologie "Metamaterial Absorption" eliminuje 99% vysokofrekvenčního zkreslení pro maximálně čistý a přirozený zvuk Řada obsahuje 5 modelů: Regálové Reference 1 Meta, Sloupové Reference 3 Meta a Reference 5 Meta, Centrální Reference 2 Meta a Reference 4 Meta 12. generace legendárního Uni-Q měniče s MAT technologií pro výjimečnou akustickou přesnost Optimalizovaný design kabinetu pro co nejlepší akustický výkon Všechny modely jsou dostupné v 5 luxusních povrchových úpravách Volitelná sada magnetických mřížek je k dispozici pro každý model Model Reference 1 disponuje přípravou pro uchycení k novým stojanům KEF S-RF1 (stojany se prodávají zvlášť) Reference 1 Meta Nová řada Reference s nejnovější 12.generaci systému UniQ® a novou technologií MAT™. 3-pásmová bass-reflexová policová reprosoustava měniče: 1x165mm LF, Uni-Q systém: 1x125mm MF, 1x25mm HF; kmitočtový rozsah (+/-3dB): 45Hz(30Hz/-6dB)-35kHz doporučený výkon zesilovače: 50-200W; citlivost: 85dB; impedance: 4Ω/min. 3,2Ω rozměry VxŠxH: 440x205x422mm hmotnost: 18,2kg/kus Cena uvedena za pár reproduktorů REF 1 GRILLE Pack / sada (2x2ks) magnetických mřížek - 3.490,- Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.