KEF Ventura 4

Značka: KEF
7 980 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

2-pásmový uzavřený box do vlhkého prostředí vč. slané vody; laboratorní atest krytí IP65; měniče: 115mm LF, 19mm HF; doporučený zesilovač: 10-80W; 75Hz20kHz; 88dB; 6Ω; rozměr kabinetu: 230x172x173mm / 235x172x203mm vč. držáku(součásti balení); váha: 2,4kg certifikovaný IP65 SP3674AA bílo-šedá Cena za 2 kusy

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné a instalační
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.