JBL L75ms / L75ms BLACK EDITION

Značka: JBL
44 990 Kč 44 990 Kč od 44 990 Kč –33 % –44 % až –44 %
jbl l75ms be aktivni hudebni system hdmi streaming bt airplay 2 phono vstup 350 w rms
44 990 Kč 44 990 Kč od 44 990 Kč –33 % –44 % až –44 % 29 990 Kč / ks 24 990 Kč / ks od 24 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendy JBL v limitované černé edici - naprosto jedinečné Cool reproduktory

Společnost JBL založil J. B. Lansing v roce 1946 v Northridge v Kalifornii (USA). Už od svých počátků se prosazovala s výrobou kvalitních zvukových aparatur, od sluchátek až po klasické reproduktory. Výrobky JBL jsou dnes využívány v profesionálních nahrávacích studiích, ozvučují většinu kin v USA a množství hudebních sálů po celé Evropě. Bez nadsázky nejoblíbenějším a taky nejprodávanějším produktem vyrobeným touto společností jsou reprosoustavy JBL L100. Dnes bychom řekli, že jsou legendou a jednoznačným bestsellerem. Nyní přichází JBL s jedinečnou nabídkou reirkarnace těchto ikonických reproduktorů ve speciální limitované edici v černém piano laku - JBL Classic Black Edition - reprosoustavy jako žádné jiné - opravdový originál.

Kompletní hudební systém v jediném reproduktoru

 JBL L52 Classic a JBL L52 Classic Black edition je určený pro skalní fanoušky JBL, kteří chtějí produkt reprezentující DNA této americké společnosti. Je to ideální řešení kompletního hudebního systému pro místnosti, kde chybí prostorové možnosti na umístění plnohodnotné audio sestavy. Jediný stereofonní reproduktor s nesmírně univerzálním použitím, který zvládne díky svému výkonu ozvučit i větší obytné místnosti, kanceláře nebo společenskou místnost na chatě. Velmi specifická černá pěnová mřížka Quadrex je charakteristickým znakem, stejně jako elegantní, hranatý tvar ozvučnice s povrchovou úpravou tvořenou několika vrstvami černého laku ve finální vysoce lesklé úpravě. Zvýrazněné černé logo JBL se zlatými akcenty na mřížce a černo-zlaté štítky na ovladačích úrovně i na zadní straně je specialitou Black Edition. 

 JBL L75ms BE nachází svou designovou inspiraci v řadě JBL Classic. Uvnitř se ale skrývají nejmodernější akustické technologie, včetně možností streamování zvuku s vysokým rozlišením až 32 bitů / 192 kHz. Široká konektivita zahrnuje bohaté možnosti připojení ať již bezdrátového nebo kabelového. Můžete tak jednoduše přehrávat zvuk z vašeho televizoru, smartphonu a dokonce i gramofonu. Milovníky nejnižších tónů zvukového spektra potěší možnost připojení externího subwooferu.

 Díky své konstrukci a osazení překvapí L75ms BE dynamickým a otevřeným zvukem, který si vychutnají jak příznivci akčních filmových scén, tak milovníci klasického rocku. Údernost a pevný bas jsou na první poslech hmatatelné a nechybí ani jemnost a cit pro detail. Interní zesilovač třídy D dodává potřebný výkon 2 x 125 W RMS do basových měničů, 2 x 25 W RMS do výškových měničů a 50 W RMS do středového měniče. Dohromady tedy solidních 350 W RMS výkonu v jediném kompaktním systému. Jednou z mnoha předností je, že díky konstrukci a kvalitě návrhu i zpracování je možné přehrávat hudební materiál s vysokou úrovní hlasitosti a minimálním zkreslením. Tuto přednost jistě ocení všichni milovníci hudby, kteří si rádi užívají poslech "naplno".

 Pevné skříni reproduktoru (hmotnost 16 kg) dominuje tvarovaná přední ozvučnice osazená 2 x  5,25" (133 mm) středobasovým reproduktorem s membránou z čisté buničiny, zavěšenou na pryžovém závěsu. O vysoké frekvence se starají dva nově vyvinuté 0,75" (2 cm) výškové reproduktory s hliníkovou kalotou ve zvukovodu spojeném s akustickou čočkou pro lepší kontrolu rozptylu. Stereofonní páry doplňuje uprostřed umístěný samostatný středový reproduktor 4" (10 cm) s membránou z buničiny. Díky speciálně tvarované přední ozvučnici, která rozšiřuje rozptylové pole je stereofonní zvuková scéna široká, přehledná a překračuje rozměry reproduktoru. Bez problémů dokáže naplnit poslechovou místnost silným a  dynamickým zvukem s výborným prostorovým rozlišením.

 Dva bassreflexové výstupy (jeden pro každý stereo pár měničů) směřují dopředu a reproduktor je tak možné umístit do těsné blízkosti stěny. Navíc pro případ, že by takové umístění tonálně ovlivňovalo basovou složku frekvenčního spektra, je na zadním panelu tlačítko, kterým můžete upravit výstup basů o 3 dB.

 Reproduktor disponuje Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 i Chromecastem a také ethernetovou konektivitou i HDMI (ARC) vstupem pro připojení zvuku z televizoru. Ani na milovníky analogu není zapomenuto a kromě standardního AUX vstupu 3,5 mm nabízí i phono (MM) vstup pro připojení gramofonu.

 

 

 

L75ms BE lze snadno bezdrátově připojit k síti přes Google Home a funguje se službami jako Spotify Connect, Tidal Connect a Qobuz. K ovládání přehrávání hudby můžete také použít aplikaci MusicLife nebo dodávaný dálkový ovladač

 • Výkon: 2 x 125 W RMS na basový reproduktor, 2 x 25 W RMS na výškový reproduktor, 1 x 50 W RMS na středový (350 W RMS celkem)

 • Středový reproduktor: 4" (100 mm), membrána z čisté buničiny
 • Basový reproduktor: 5,25" (133 mm), membrána z čisté buničiny

 • Výškový reproduktor: 0,75" (20 mm), hliníková kalota s měkkým rámečkem

 • Ovládání zvuku: Kompenzace umístění reproduktorů, volitelný expandér zvukového pole

 • Bezdrátové vstupyWiFi streamování, Bluetooth 4.2

 • Kabelové vstupy: HDMI ARC, ethernet, Phono (MM), 3,5 mm AUX s linkovou úrovní signálu

 • D/A převodník: Až 32 bitů, 192 kHz

 • Frekvenční odezva: 45 Hz – 25 kHz (-6 dB)
 • Maximální SPL: 106 dB při 1 m

 • Výstup pro subwoofer: 2V RMS s automatickým rozpoznáváním / zapojením HPF
 • Rozměry (V x Š x H): 216 mm x 790 mm x  287 mm

 • Hmotnost: 15,9 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní (bluetooth, bezdrátové, soundbary)
Záruka: 2 roky