LampizatOr Amber 4 DAC

Značka: LampizatOr
139 900 Kč / ks 186 900 Kč / ks 123 900 Kč / ks 169 900 Kč / ks od 123 900 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Převodníky LampizatOr jsou všeobecně oslavovány jako to nejlepší za dané peníze, Amber je snahou přenést lví podíl slavného zvuku LampizatOr do cenové kategorie, kterou si mohou dovolit všichni.
Po obrovském úsilí, které vynaložili na vytvoření převodníků Baltic-3 a Pacific, získali dostatek know-how a sebedůvěry, aby převodník Amber od základu přepracovali a nabídli zcela nový produkt.


Jsme velmi hrdí, že vám můžeme nabídnout tento D/A převodník, který základní cenou dokáže překonat jakéhokoli známého konkurenta. Tento D/A převodník přináší radost a blaženost v plné míře.
Mezi další zajímavosti patří: měděné výstupní čepičky, CLC napájecí filtr s lampovým usměrňovačem 6X5, možnost true balanced, možnost regulace hlasitosti, plně analogový předzesilovač velmi vysoké kvality, USB nejvyššího kalibru, nově navržený muting, který zabraňuje praskání a cvakání při práci s počítačem, a mnoho mnoho dalších.

Amber 4 se odlišuje od průměrného lampového D/A převodníku tím, že dokáže kombinovat hladký, uvolněný a časově plný přednes s dobrým dynamickým chováním a pevným a sebejistým postojem. Ve své cenové kategorii rozhodně stojí za zvážení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DAC převodníky
Záruka: 2 roky

Název LampizatOr je přezdívka, kterou Lukáši Fikusovi dali přátelé, zákazníci a příznivci z komunity kutilů, kteří se v průběhu let těšili z jeho nestandardních řešení a využívali je. Samotný název je hříčkou s polským slovem pro vakuovou trubici Lampa a popkulturní ikonou Terminátorem.

LampizatOr představuje jednu z nejlepších hodnot v oblasti špičkového audia. Poskytuje zakázková ručně vyráběná elektronková řešení audiofilům a milovníkům hudby po celém světě a těší se téměř všeobecné chvále klientů.

Nic z toho, co vyrábí není sériová výroba a žádný výrobek není hotový. Každá zakázka je zakázkou na míru a vždy dokáže vyhovět specifickým potřebám zákazníků, kteří hledají mimořádně přirozenou hudební reprodukci. Šťastný poslech!