LampizatOr The Kraftwerk 10 AC Filter

Novinka
Značka: LampizatOr
124 400 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kraftwerk vznikl jako pokračování 20 let starého projektu SILK. Zachovaly se vlastnosti jako neomezený, otevřený zvuk, analogovější styl podání, lepší zvuková scéna, snadnější sledování hudebních vláken, temnější pozadí atd. Byly přidány další 4 filtrované výstupy a 2 nefiltrované pro monobloky. Další novinkou je DC blokátor dostupný pro 4 filtrované a 2 nefiltrované výstupy. Novinkou je také voltmetr, ampérmetr a mnohem větší šasi.

Elektrická konstrukce vychází z diplomové práce Lukáše Fikuse z polytechnického studia, kde byl předmětem AC a RFI/EMI vliv na elektroniku. SILK byl také plodem frustrace z toho, jak ostatní střídavá zařízení ovlivňují zvuk. Konkrétně, že kondicionéry na bázi oddělovacích transformátorů, AC regenerátorů a hlubokých filtrů dělají zvuk neživý a nezáživný. A proto byl navrhout filtr, který dělá hudbu skutečně KRÁSNĚJŠÍ !

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 2 roky
Rozměry: 440mm [W] x 505 mm [D] x 180 mm [H]
Filtrované výstupy: 8
Hmot: 10 kg
Maximální celková zátěž: 16A, 2,3 kW
Maximální proud pro každý výstup: 10A, 2300 W
Nefiltrované výstupy s DC blokátorem: 2

Název LampizatOr je přezdívka, kterou Lukáši Fikusovi dali přátelé, zákazníci a příznivci z komunity kutilů, kteří se v průběhu let těšili z jeho nestandardních řešení a využívali je. Samotný název je hříčkou s polským slovem pro vakuovou trubici Lampa a popkulturní ikonou Terminátorem.

LampizatOr představuje jednu z nejlepších hodnot v oblasti špičkového audia. Poskytuje zakázková ručně vyráběná elektronková řešení audiofilům a milovníkům hudby po celém světě a těší se téměř všeobecné chvále klientů.

Nic z toho, co vyrábí není sériová výroba a žádný výrobek není hotový. Každá zakázka je zakázkou na míru a vždy dokáže vyhovět specifickým potřebám zákazníků, kteří hledají mimořádně přirozenou hudební reprodukci. Šťastný poslech!