Leema Acoustic Tucana II Anniversary Edition

Novinka
169 900 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od svého uvedení na trh Tucana vždy poskytovala bezkonkurenční kvalitu zvuku v prémiovém šasi, které bylo dobře přijato uživateli i tiskem. Za deset let od svého uvedení na trh získala Tucana řadu ocenění a etablovala se jako referenční zařízení poskytující to, o co se ostatní zesilovače mohou jen pokoušet.

 

Při příležitosti oslav 10 let modelu Tucana se společnost Leema vrátila k těm klíčovým oblastem obvodů, které mají největší význam při definování charakteru a podání již tak působivého zvuku. Výsledkem je Tucana Anniversary Edition, která je spolu s revitalizovanými vnitřnostmi vybavena také nádherným novým předním panelem s obráběným a chromovaným masivním předlitým logem Leema Delta a odznaky "ANNIVERSARY EDITION".

Uvnitř změny pokračují, desky s plošnými spoji jsou vylepšeny dvojnásobnou hmotností mědi, což dále snižuje odpor stop plošných spojů a zlepšuje dodávku energie. Všechny příslušné kondenzátory byly modernizovány na vysoce kvalitní zvukovou řadu MUSE společnosti Nichicon. Vedení od desky plošných spojů k reproduktorovým svorkám je nyní náš reproduktorový kabel Reference 2, to je 16 tkaných žil, vícežilová vysoce čistá měď s jednotlivými žilami se stříbrným plátem.

 

Stejně jako dříve jsou všechny tranzistory ručně vybírány a přesně sladěny v zesilovacích soupravách pro optimální výkon a nejnižší zkreslení. Transformátory výkonových zesilovačů jsou vynikající jednotky Noratel "xtra quiet" zajišťující dokonalý přenos výkonu bez nežádoucího brumu nebo nadměrného zahřívání. Stejně jako ostatní přístroje řady Constellation je i tento přístroj dodáván s naším novým dálkovým ovladačem Focus. Nenechte se mýlit, stále se jedná o model Tucana, který znáte a máte rádi, jen je lepší.

 

Uvnitř krabice má každý zesilovač individuální pas, s každou fází montáže podepsanou odpovědným pracovníkem výroby. Součástí je také duplikát dokumentace o výrobních zkouškách a výsledcích měření podepsaný zkušebním technikem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZESILOVAČE
Záruka: 2 roky
Harmonické zkreslení: 0.004%
Hmotnost: 18kg
Odstup s/š: < -100 dB
Rozměry (š x v x h): 440*320*110mm
Výkon zesilovače: 150W rms 8 Ohms/kanál