Lyngdorf CD-2

Značka: Lyngdorf
67 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento přehrávač, vyvinutý na základě zkušeností získaných při vývoji mnohokrát oceněných digitálních zesilovačů a přehrávačů CD společnosti Lyngdorf Audio, je jedním z nejlépe znějících čistě zvukových přehrávačů CD na trhu. CD-2 je určen pouze pro audio, a proto je použití čistě audio mechaniky jednodušší a lepší. Všechny víceformátové mechaniky jsou založeny na video konstrukci a hodinách a audio výstup je pak převzorkován (neřízeně) na audio výstupní hodiny. Mnozí se rozhodnou optimalizovat hodiny na samotné mechanice, ale ať děláte, co děláte, zemní potenciály se obtížně kontrolují a řídicí deska motoru je hlučná.

Elektrická konstrukce
Spínaný napájecí zdroj navržený společností Lyngdorf Audio je mimořádně dobře regulovaný a je filtrován a oddělen tak, aby poskytoval nízkošumové a nízkoimpedanční napájení digitálních a analogových obvodů. Díky odlišnému napájení ze čtyř nezávislých sekundárních vinutí transformátoru je analogové a digitální napájení odděleno, aby se minimalizoval digitální šum v analogovém obvodu. Uzemnění je optimální a celé šasi je elektricky propojeno. Zadní panel je elektricky vodivý.

Společnost Lyngdorf Audio věnuje mnoho času a úsilí konstrukci výrobků, které nevyzařují šum. Vytvoření konstrukce bez šumu a vyzařování má tu výhodu, že díky tomu bude i samotný CD-2 odolný vůči šumu zvenčí a z výrobků, u kterých nebyla ve fázi návrhu věnována stejná pozornost detailům.

D/A převodník
Sekce D/A převodníku slouží k řízení vysoce kvalitního, jednostranného a vyváženého koncového stupně. D/A převodník je postaven na čipu Wolfson WM8740. Ten v kombinaci s naší vyváženou konstrukcí a velmi jemnými audiofilními optickými zesilovači přináší vynikající zvukové vlastnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: CD přehrávače
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva: 20 – 20k Hz, +/- 0.02dB
Hmotnost: 6,1 kg
Rozměry: 5.8 x 45.0 x 37.5 cm
Výstupy: 1 x Coaxial Digital (galvanic isolated), 1 x Optical Digital, 1 x Analog Single Ended RCA, 1 x Analog Balanced XLR
Vzorkovací frekvence: 44.1kHz,16 bit, 48/96/192kHz, 24 bit
Dynamický rozsah: 100 dB (A)
Impedance analogového výstupu: 75 Ohm (RCA), 100 Ohm (XLR)
Odstup signál / šum: 114 dB (A)
THD + N: 0.0018%
Úroveň analogového výstupu: 3.5 V (RCA), 7.0 V (XLR)