Lyngdorf SDA-2400

Značka: Lyngdorf
64 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranný stereofonní výkonový zesilovač SDA-2400 je vybaven analogovými i digitálními vstupy a řadou nových funkcí, které zajišťují vynikající výkon v široké škále aplikací.

Ideální pro jakoukoli sestavu
Kromě tradičních symetrických a jednostranných analogových vstupů obsahuje i optické a koaxiální digitální vstupy, aby se hodil pro jakoukoli možnou sestavu. Tento výkonový zesilovač může fungovat v tradiční stereofonní nebo vícekanálové sestavě - ale také jako výkonný doplněk k samostatně stojícím přehrávačům médií a streamovacím zařízením s integrovaným ovládáním hlasitosti. Při použití digitálních připojení nebude docházet k rušení nebo šumu z externích zdrojů. Digitální vstupy jsou založeny na transceiveru Wolfson WM8804 PLL, který zajišťuje vynikající dynamický výkon a lepší toleranci vůči rozkmitům hodin.

Inteligentní napájení
SDA-2400 automaticky přejde do pohotovostního režimu, pokud není používán. Když zesilovač detekuje signál, automaticky se zapne. Můžete jej nastavit tak, aby byl vždy zapnutý - a pokud má připojené zařízení 12V spouštěcí výstup, lze jím ovládat stav napájení zesilovače SDA-2400, a dokonce i řetězově zapojit několik zesilovačů SDA-2400.

Společnost Lyngdorf je průkopníkem v oblasti digitálních zesilovačů a výkonový zesilovač SDA-2400 není typickým výkonovým zesilovačem třídy D. Je lepší. Má velmi nízké a lineární zkreslení a působivý odstup signálu od šumu, což z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají nejčistší zvukový výkonový zesilovač na trhu.

Koncový stupeň využívá pulzně šířkovou modulaci s patentovanou technologií optimalizace rychlosti spínání. Spolu s pevnou spínací rychlostí 390 kHz a minimální zpětnovazební regulací zajišťuje nízké a lineární zkreslení ve srovnání s typickými zesilovači třídy D.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6,5 kg
Rozměry: 45 x 7.3 x 36 cm
Vstupy: 1 x Analog Single Ended RCA, 1 x Analog Balanced XLR, 1 x Coaxial Digital (≤192kHz / 24 bit), 1 x Optical Digital (≤96kHz / 24 b
Výkon zesilovače: 2 x 400 W @ 4Ohm, 2 x 200 W @ 8Ohm