Micro2 Diamond Speak

K poslechu ve studiu
Značka: Crystal Cable
59 990 Kč / pár 68 490 Kč / pár od 59 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Pro nás je největší rozdíl ve vysokofrekvenční odezvě. Zde nová řada Diamond 2 přináší zjevnou poctivost a vytříbenost, kterou jsme u interkonektů této cenové kategorie dosud neslyšeli."

 

Nová metalurgie stříbra a zlata


Použití našich vlastních pečlivě prozkoumaných materiálů vodičů je jedním z klíčových faktorů, které činí naše výrobky tak jedinečnými. S řadou Diamond Series 2 představujeme náš nový stříbrno-zlatý vodič SG2, který je oproti svému předchůdci výrazně vylepšený. Mimořádná kvalita naší slitiny stříbra a zlata je výsledkem dvaceti let výzkumu a vývoje. Během tohoto období jsme získali rozsáhlé znalosti o chování různých typů materiálů vodičů. Během něj náš výzkum ukázal, že když se zlato smíchá se stříbrným vodičem, vodič lépe přenáší signál, je pružnější a silnější. Atomy ve vodiči se dostávají na správné místo v mřížce, což způsobuje, že se vodič s postupem času ještě zlepšuje. Mnoho materiálů časem ztrácí své charakteristické vlastnosti a jedinečné kvality, ale ne naše stříbrno-zlaté vodiče SG2. Nyní můžeme hrdě prohlásit, že diamanty jsou věčné.

Konstrukce kabelů


Nejlepší vodiče kabelu jsou nezbytné, ale byly by zbytečné, kdyby izolace a stínění nebyly stejně kvalitní. Proto naše kabely řady Diamond 2 používají mnoho materiálů, které jsou použity v naší vlajkové řadě Art. Měření ukázala, že kapton a teflon DuPont mají nejlepší vlastnosti izolace a předčí levnější a obecné typy materiálů. Kabely řady Diamond 2 jsou navíc vybaveny postříbřeným měděným stíněním, které zajišťuje nejlepší kvalitu celého kabelu. Kabel Diamond Series 2 ztělesňuje základní hodnoty společnosti Crystal Cable - vynikající zvuk, nepřekonatelnou kvalitu a krásnou estetiku, a to vše při mimořádné flexibilitě a snadném použití.

 Příplatek za každých dodatečných 50cm - 8 490,-

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktorové
Záruka: 2 roky

Společnost Crystal Cable, která je silně spjata se značkou Siltech Cable, těží z 25 let výzkumu a vývoje materiálů pro použití ve špičkové audio kabeláži. Společnost Crystal Cable, vyráběná výhradně v Holandsku, používá jako primární materiál vodičů stříbro, které je nyní u špičkových modelů kombinováno se zlatem, jež je impregnováno tak, aby vyhladilo krystalické hranice stříbra. Společnost Crystal Cables nově definovala eleganci a domácí přijatelnost špičkových audio kabelů díky svým ultratenkým a flexibilním propojovacím a reproduktorovým kabelům. Tento špičkový výrobce se výrazně prosazuje také na trhu počítačového audia se svými kabely Crystal Cable USB a Firewire, stejně jako se svými digitálními kabely RCA a BNC a digitálním provedením AES/EBU.