Moon 641 Integrated North Collection

Novinka K poslechu ve studiu
302 500 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOON 641 se lehce stane ústředním prvkem jakéhokoli audiosystému, zahrnuje v sobě předzesilovač a výkonový zesilovač pod jednou kapotou. Tento úchvatný vstupní bod do kolekce North je skutečně ohromující integrovaný zesilovač, který představuje prvotřídní design MOON a nejnovější zvukové technologie.

Konstrukční prvky
MDCA - zesilovač s potlačením zkreslení MOON
Tranzistory MOON
Duální monofonní konfigurace
M-VOL3 - vylepšené elektronické řízení zesílení 3. generace
MOONLink
4,3'' LCD barevný grafický displej

Moon 641 se bez problémů zapojí do většiny systémů. Na zadním panelu jsou čtyři linkové vstupy se symetrickou úrovní a jeden symetrický XLR. K dispozici je také přepínatelný linkový výstup, který lze použít pro napájení samostatného výkonového zesilovače pro ty, kteří mají pocit, že zdravých 125 W na kanál 641 není dost.

Pokud jde o konstrukci a povrchovou úpravu modelu 641, není si na co stěžovat, je vynikající, přesně taková, jakou bychom za tyto peníze očekávali. Tato elegantní skříň je nesmírně pevná a je navržena tak, aby se snížilo množství vnějších vibrací, které se dostávají k citlivým vnitřním obvodům. Líbí se nám pocit z velkého otočného voliče na přední straně, který funguje jako ovladač hlasitosti a navigační nástroj v nabídkách nastavení a otáčí se s příjemnou hladkostí. Velký 4,3palcový barevný displej OLED na předním panelu je ostrý a jasný. Je dobře čitelný i z větší vzdálenosti a jeho nastavení je hračka.

Musíme také pochválit společnost Moon za krásné dálkové ovládání BRM-1 dodávané s příslušnými produkty kolekce North Collection. Zatímco většina konkurenčních výrobců volí snadnou variantu a kupuje hotovou konstrukci, na této drobné celokovové jednotce si společnost dala záležet. Je krásně stylizovaná a je radost ji používat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky