Moon 681 Network Player / DAC North Collection

Novinka K poslechu ve studiu
326 700 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkcemi nabitý MOON 681 vychází z úžasného designu MOON a pokročilých digitálních zvukových technologií, aby poskytoval bezproblémový zážitek s modelem 641 a sloužil jako kompletní digitální předzesilovač k jakémukoli analogovému zesilovači. Díky přístupu k osobním hudebním knihovnám a online streamovacím službám s průkopnickou platformou MiND2 oživuje toto moderní mistrovské dílo digitální zvuk v živých detailech.

 Nádherný 4,3'' displej OLED zobrazuje obaly s názvy skladeb a interpretů, zatímco dálkové ovládání BRM-1 a komunikace MOONLink usnadňují ovládání a integraci do kompletního systému MOON. Technologie MHV (MOON Hybrid Volume) využívá důmyslnou kombinaci digitálního útlumu a analogových úrovní zesílení, která umožňuje vysoce výkonné ovládání hlasitosti, pokud není přehrávač 681 připojen k předzesilovači MOON, aniž by došlo k ohrožení zvukového signálu v digitální oblasti.

Srdcem modelu 681 je MDE1, taktovací FPGA s inovativní implementací D/A převodníku, který převádí zvuk s prvotřídní přesností. Zařízení 681 je vybaveno síťovým přehrávačem MiND2, který umožňuje přístup k hudbě ze služeb TIDAL, Qobuz, Deezer a HighResAudio, je kompatibilní s technologiemi Bluetooth, AirPlay 2, Spotify Connect a TIDAL Connect, je připraveno pro systém Roon, dekóduje všechny dvoukanálové formáty digitální hudby - včetně MQA a DSD - a dokáže se synchronizovat s dalšími produkty MiND2 a vytvořit tak zážitek z celé domácnosti!

Model 681, navržený jako doplněk k modelu 641, přemění jakýkoli digitální zdroj zvuku na odhalující zvukový signál, který doplní jakýkoli zesilovač. Modely 681 a 641 jsou archetypy streamovacího D/A převodníku a integrovaného zesilovače a důkazem vynikajícího mistrovství inženýrů MOON.