Moon 740P

Akce K poslechu ve studiu
265 000 Kč –40 %
740p1
265 000 Kč –40 % 159 000 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento předzesilovač "nové generace", vyrobený v Kanadě, využívá různé nedávno vyvinuté vlastní technologie, které pomáhají dosáhnout úrovně výkonu, kterou lze nejlépe popsat jako ohromující. Model 740P je určen pro ty, kteří hledají vysoký výkon v elegantním, stylovém a přitom nekomplikovaném balení a zanechává vaši hudbu nezabarvenou a bez jakéhokoli zrnění nebo šumu; čistota signálu zůstává nekompromisní, takže hudba je slyšet tak, jak byla zamýšlena ode dne, kdy byla nahrána.

Mezi nové technologie patří ovládání hlasitosti M-eVOL2 s fenomenálními 530 stupni, které umožňuje mimořádně přesné nastavení úrovně.

Samozřejmě jsou přítomny klíčové funkce, které byste očekávali, jako například SimLink™ a M-Lock, abychom jmenovali alespoň některé, a také porty RS-232 a IR pro prostředí s vlastní instalací.

 

Skříň je vyrobena ze silnostěnného černě anodizovaného hliníku, s horizontálně probíhajícími žebry chladičů. Horní frézovaná hliníková deska má v sobě zapuštěnou ještě stříbrný tlumící prvek s vyfrézovaným logem Moon. Čelní panel má do stran vybíhající segmenty, za kterými jsou schované nožičky. Simaudio nabízí různé kombinace černého a přírodního hliníku, takže zesilovač zapadne do libovolné sestavy.

Předzesilovač Simaudio Moon Evolution 740P nabízí 3 páry XLR a 2 páry RCA vstupů, plus 1 pár XLR a dva páry RCA výstupů. Jednotlivým přípojným místům můžete nastavovat úroveň zisku plus maximální hlasitost na výstupu (aby vám třeba někdo neodpálil reprosoustavy). Hlavní síťový vypínač je vzadu a Simaudio doporučuje nechat zesilovač stále zapnutý. Knoflík hlasitosti má velmi jemné rozlišení 0,1 dB (při pomalém otáčení), nebo jen jemné rozlišení 1,0 dB (při rychlém otáčení), a pracuje se s ním opravdu skvěle. Veškeré informace se zobrazují na velkém červeném bodovém displeji, jehož jas lze regulovat, popřípadě displej zcela vypnout. Velké alfanumerické znaky jsou parádně čitelné z libovolné zvdálenosti, což je detail, který jsem v průběhu soužití se Simaudio opravdu ocenil.

 Hlavní funkce:

Regulace napájecího napětí zahrnuje i 2 DCf (Independent Inductive DC Filtering); 1 induktor pro každý IC v signálové cestě audio obvodu - celkem 24 stupňů.
4 stupně naší regulace stejnosměrného napětí M-LoVo (MOON Low Voltage DC regulation); vysoce sofistikovaný obvod prakticky bez šumu, který přináší mimořádně rychlé, přesné a velmi stabilní stejnosměrné napětí
nastavení offsetu zesílení ±10 dB pro každý linkový vstup
plně kompatibilní s externím napájecím zdrojem 820S
každý linkový vstup je plně konfigurovatelný jako "home theater ready", čímž se obejde ovládání hlasitosti 740P.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva: 5Hz - 100kHz ±0.1dB
Rozměry: 47.6 x 10.2 x 41.9 cm.
Vstupní citlivost / impedance: 200mV - 4.0V RMS Input/ 22,000Ω
Vstupy: 3x RCA, 2x XLR
Výstup: 1x XLR, 2x RCA
Výstupní impedance: 50Ω
Gain (dB): 9
Odstup signálu od šumu: (20Hz-20kHz): 120dB @ full output
THD (20Hz - 20kHz): 0.001% Intermodulation Distortion: 0.0003%
Váha: 16 kg