Moon 761 Power amp North Collection

Novinka K poslechu ve studiu
387 200 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOON 761 má jediný úkol, a ten plní s přehledem. Tento výkonový zesilovač bez námahy přenáší jemné zvukové signály z předzesilovače do reproduktorů s naprostou transparentností a jemností.Tento výjimečný počin v oblasti designu a techniky plně ztělesňuje étos kolekce North Collection, která má ukotvit každý hi-fi systém.

Indikátor LED na přední straně modelu 761 jemně kombinuje upozornění na stav se sofistikovaným stylem zesilovače MOON a příkladnými výrobními standardy. V jeho elegantním šasi se skrývají nejnovější inovace v oblasti techniky, včetně komunikace MOONLink, která funguje v souladu s ostatními produkty MOON.

Napájecí zdroj 761 obsahuje dva vlastní nízkošumové transformátory 700 VA s kapacitou 152 000 uF a špičkovou kvalitou polovodičů, což zaručuje konzistentní výkon. Tento duální mono zesilovač generuje 200 W na kanál do 8 ohmů ve stereu, dvojnásobek do 4 ohmů a je vybaven přepínačem pro přemostění zesilovačů a výkon 600 W do 8ohmové zátěže jako monoblok. Zesilovač MDCA (MOON Distortion-Cancelling Amplifier) staví na filozofii konstrukce, která se vyhýbá globální zpětné vazbě, s novým obvodem, který snižuje zkreslení a šum na dříve nedosažitelnou úroveň.

Model 761 je bezpochyby výkonový zesilovač s technickým arzenálem a robustní konstrukcí, který obstojí ve zkoušce času.

Konstrukční prvky
MDCA - zesilovač s potlačením zkreslení MOON
Konstrukce bez globální zpětné vazby
Tranzistory MOON
Duální monofonní konfigurace
Přepínač monofonního režimu
MOONLink
Vícebarevný indikátor LED

 

Společnost MOON hrdě představuje svou novou kolekci North, která zahrnuje skutečně výjimečné špičkové produkty MOON. Tato přelomová řada představuje vyvrcholení dlouholetého výzkumu a vývoje v oblasti zvuku, elektroniky, materiálů a výrobních procesů. Její ohromující estetický design překonává pouze vylepšení výkonu, o které se zasloužil nadšený tým inženýrů a techniků, kteří se věnují poskytování nekompromisního zážitku z poslechu hudby. Kolekce North ztělesňuje ducha Kanady, každý výrobek odráží vášeň společnosti pro prvotřídní audio design a výjimečnou reprodukci zvuku a přináší funkce a výkon, které potěší milovníky hudby po celém světě.

Kolekce North obsahuje průlomové technologie MOON - včetně obvodu MDCA (MOON Distortion Cancelling Amplifier), který snižuje zkreslení a šum na dosud nedosažitelnou úroveň, tlumicí základny MDB (MOON Damping Base), která zvyšuje laťku mechanické izolace, a aktualizovaných technologií pro maximální kontrolu hlasitosti. Prémiové digitální převodníky MDE v kolekci North byly navrženy a vyladěny tak, aby zvýšily každý digitální výkon, a inteligentní konektivita MOONLink zajišťuje symbiotickou součinnost všech zařízení.

Ovládání kolekce North Collection je snadné díky inteligentnímu dálkovému ovladači MOON BRM-1 s luxusním knoflíkem hlasitosti MOON, průlomovým dotykovým ovládáním, vizuální zpětnou vazbou a luxusní propracovaností. Tento výjimečný výrobek je kalibrován tak, aby poskytoval proslulou přesnost MOON, a zaručuje požitek z každého modelu.

Nádherné nové barevné obrazovky OLED jsou součástí čtyř produktů kolekce North. Tyto pokročilé displeje zobrazují obaly, názvy skladeb a alb a jména interpretů v brilantních detailech, stejně jako hlasitost a nabídku nastavení. Kombinace dálkového ovladače BRM-1 a nové obrazovky OLED povyšuje zážitek z přehrávače MOON na exkluzivní úroveň.

Každý model z kolekce North se může pochlubit novými vertikálními chladiči a nadčasovým stylem MOON pro lepší výkon. Ručně zpracované detaily a ikonický ovládací knoflík MOON zajišťují, že kolekce North vzbuzuje obdivné pohledy všude, kde se s ní setkáte.

Kolekce North, vytvořená pro vyjádření nejjemnějších nuancí každé nahrávky a pro bezkonkurenční požitek z poslechu, je řadou, po které milovníci značky MOON toužili. Podívejte se na sever a objevte tuto nekompromisní novou řadu skutečně bezkonkurenčního hi-fi vybavení.

Kolekci North tvoří 6 exkluzivních produktů:

641 - integrovaný zesilovač
681 - síťový přehrávač / D/A převodník
761 - výkonový zesilovač
791 - síťový přehrávač / předzesilovač
861 - výkonový zesilovač
891 - síťový přehrávač / předzesilovač

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky