Moon 791 Network Player/ Preamplifier North Collection

Novinka K poslechu ve studiu
447 700 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOON 791 je mnohem víc než jen předzesilovač. Kombinuje špičkový gramofonový stupeň a streamovací D/A převodník v nejmodernějším analogovém předzesilovači.

Kromě arzenálu sedmi digitálních vstupů (včetně HDMI ARC), tří analogových vstupů a dvou výstupů (nezávisle konfigurovaných pro proměnnou nebo pevnou hlasitost) a MDE2 - přetaktovacího FPGA a vlajkového převodníku podporujícího rozlišení až 32/384 a DSD256 - může 791 hostit USB disk a je vybaven síťovým přehrávačem Roon Ready MiND2, podporujícím Bluetooth a AirPlay 2. Dokonce i gramofonový předzesilovač podporuje kazety s pohyblivým magnetem a pohyblivou cívkou, s možností konfigurace v reálném čase prostřednictvím systému menu.

Nejnovější aktualizace široce vychvalovaného ovladače hlasitosti M-VOL3 (3. generace uznávaného ovladače hlasitosti MOON) vytáčí vylepšené elektronické řízení zisku s povznášející přesností, zatímco 4,3'' barevný displej a dálkové ovládání BRM-1 povyšují model 791 na novou úroveň vytříbenosti a požitku z poslechu. Spolu se svým přirozeným partnerem, výkonovým zesilovačem 761, poskytuje model 791 všestranný uživatelský zážitek se zvukovým výkonem, který může konkurovat nejlepším systémům na světě.

 

Konstrukční prvky


6 digitálních vstupů
1 HDMI s ARC
3 analogové vstupy
Gramofonový stupeň MM/MC
Modul MiND2
Technologie převodníku MDE-2
Ovládání hlasitosti M-VOL3
Plně vyvážená konfigurace
4,3" grafický barevný displej
Inteligentní dálkové ovládání BRM-1

Společnost MOON hrdě představuje svou novou kolekci North, která zahrnuje skutečně výjimečné špičkové produkty MOON. Tato přelomová řada představuje vyvrcholení dlouholetého výzkumu a vývoje v oblasti zvuku, elektroniky, materiálů a výrobních procesů. Její ohromující estetický design překonává pouze vylepšení výkonu, o které se zasloužil nadšený tým inženýrů a techniků, kteří se věnují poskytování nekompromisního zážitku z poslechu hudby. Kolekce North ztělesňuje ducha Kanady, každý výrobek odráží vášeň společnosti pro prvotřídní audio design a výjimečnou reprodukci zvuku a přináší funkce a výkon, které potěší milovníky hudby po celém světě.

Kolekce North obsahuje průlomové technologie MOON - včetně obvodu MDCA (MOON Distortion Cancelling Amplifier), který snižuje zkreslení a šum na dosud nedosažitelnou úroveň, tlumicí základny MDB (MOON Damping Base), která zvyšuje laťku mechanické izolace, a aktualizovaných technologií pro maximální kontrolu hlasitosti. Prémiové digitální převodníky MDE v kolekci North byly navrženy a vyladěny tak, aby zvýšily každý digitální výkon, a inteligentní konektivita MOONLink zajišťuje symbiotickou součinnost všech zařízení.

Ovládání kolekce North Collection je snadné díky inteligentnímu dálkovému ovladači MOON BRM-1 s luxusním knoflíkem hlasitosti MOON, průlomovým dotykovým ovládáním, vizuální zpětnou vazbou a luxusní propracovaností. Tento výjimečný výrobek je kalibrován tak, aby poskytoval proslulou přesnost MOON, a zaručuje požitek z každého modelu.

Nádherné nové barevné obrazovky OLED jsou součástí čtyř produktů kolekce North. Tyto pokročilé displeje zobrazují obaly, názvy skladeb a alb a jména interpretů v brilantních detailech, stejně jako hlasitost a nabídku nastavení. Kombinace dálkového ovladače BRM-1 a nové obrazovky OLED povyšuje zážitek z přehrávače MOON na exkluzivní úroveň.

Každý model z kolekce North se může pochlubit novými vertikálními chladiči a nadčasovým stylem MOON pro lepší výkon. Ručně zpracované detaily a ikonický ovládací knoflík MOON zajišťují, že kolekce North vzbuzuje obdivné pohledy všude, kde se s ní setkáte.

Kolekce North, vytvořená pro vyjádření nejjemnějších nuancí každé nahrávky a pro bezkonkurenční požitek z poslechu, je řadou, po které milovníci značky MOON toužili. Podívejte se na sever a objevte tuto nekompromisní novou řadu skutečně bezkonkurenčního hi-fi vybavení.

Kolekci North tvoří 6 exkluzivních produktů:

641 - integrovaný zesilovač
681 - síťový přehrávač / D/A převodník
761 - výkonový zesilovač
791 - síťový přehrávač / předzesilovač
861 - výkonový zesilovač
891 - síťový přehrávač / předzesilovač

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky