Moon by Simaudio 390 Network Player / Preamplifier

K poslechu ve studiu
181 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Síťový přehrávač / předzesilovač MOON 390 nabízí kompletní high-endové řešení pro poslech. Je vybaven D/A převodníkem, předzesilovačem, sluchátkovým zesilovačem, gramofonovým stupněm a možností síťového streamování a představuje skutečně flexibilní hudební systém. Stačí jej připojit k výkonovému zesilovači nebo aktivním reproduktorům a uslyšíte výjimečný zvukový výkon.

MiND 2 (inteligentní síťové zařízení MOON ) je skvělý způsob streamování a poslechu hudby. MiND 2 umožňuje přehrávat všechny nejběžnější formáty souborů včetně DSD a MQA (prostřednictvím místních souborů a souborů TIDAL Master). Přehrávač MiND 2 se může pochlubit také hostitelským portem USB, který umožňuje přístup k hudbě na paměťových zařízeních USB. A konečně, MiND 2 bude také streamovat jakýkoli digitální nebo analogový vstup 390 do dalších zón MiND 2 ve stejné síti.

Síťový přehrávač / předzesilovač MOON 390 je navržen tak, aby poskytoval vynikající zážitek ze streamování hudby ve vysokém rozlišení prostřednictvím služeb, jako jsou Spotify Connect, Tidal Masters, Qobuz Sublime+ a Deezer Hi-Fi. Architektura D/A převodníku podporuje PCM (až 32 bitů/384 kHz), DSD (až DSD256) a je certifikována MQA. Je také připraven pro Roon Ready a má připojení Bluetooth aptX.

Společnost Simaudio navázala na své dědictví vynikajících audio produktů a spojila funkčnost oceňovaného předzesilovače MOON 350P a převodníku MOON 380D s nejnovější špičkovou architekturou pro streamování a vytvořila síťový přehrávač / předzesilovač MOON 390. Díky řadě možností analogového a digitálního připojení, ať už hudbu přehráváte jakkoli, odhalí MOON 390 úžasnou úroveň detailů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky