NAD C 658

Značka: NAD
43 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAD C 658 je zcela nový druh komponentu, kombinující v jednom přístroji předzesilovač, DA převodník a BluOS síťový přehrávač.

Základem komponentu je špičkový 32 bitový DA převodník ESS Sabre s dynamickým rozsahem 118 dB a velmi nízkým jitterem. Všechny funkce předzesilovače jsou vykonávány v digitální části včetně přesné a jemné regulace hlasitosti, používané v high-end řadě NAD Masters. Analogové vstupy je přitom možné v nastavení přemostit na analogový výstup bez převodu do digitálního formátu.

Pomocí vestavěné špičkové kalibrace Dirac Live dosáhnete špičkového stereo zvuku přizpůsobeného akustickým podmínkám vaší místnosti.

Dva sloty na MDC moduly umožňují přidat např. HDMI přepínač MDC HDM-2 se třemi HDMI vstupy a jedním výstupem a snadno tak C 658 integrovat s Vaším video vybavením a TV nebo projektorem. Symetrické a nesymetrické výstupy umožňují připojení k prakticky libovolnému výkonovému zesilovači. K dispozici je též vysoce kvalitní vstup pro gramofon s MM přenoskou. NAD C 658 podporuje také Apple AirPlay 2, takže je snadné přehrávat zvuk např. z YouTube videí, přehrávaných na telefonech a tabletech Apple. Pomocí AirPlay 2 je podporována také hlasová asistentka Siri. Z dalších hlasových asistentů je podporována Amazon Alexa pomocí tzv. BluOS Voice Skill, který nainstalujete do aplikace Amazon Alexa.

Vlastnosti:

  • ovládání pomocí aplikace v češtině pro iOS a Android nebo pomocí anglické aplikace pro Windows a OS X
  • podporované cloudové služby: Amazon Alexa, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs
  • podporovaná internetová rádia: TuneIn Radio (vč. českých stanic), iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise
  • podpora přehrávání z NAS
  • připojení k síti přes WiFi nebo Gigabit Ethernet konektor
  • možnost kombinovat s BluOS přehrávači NAD a Bluesound

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače, streamery
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva: ±0.3dB (20Hz – 20kHz)
Hmotnost: 10.1 kg
Rozměry (š x v x h): 435 x 100 x 405 mm
Zkreslení: <0,01% při 2V výstupu (Phono In), <0,005% při 1V výstupu (Line In)
Bitová hloubka: 16 – 24 bit
SNR: >84 dB (zdroj 200 Ohm; vážení A, ref. 500 mV) (Phono In), >110 dB (zátěž 32 ohmů; A-WTD, ref. 2V výstup, zisk jednoty) (Line In)
Vstupní impedance: 22 kohms + 100pF
Výstupní impedance: Zdroj Z + 240 Ohm (Line In Pre-Out), 6 Ohm (Line In)