Nad C379

Novinka
Značka: NAD
28 780 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAD C379 Hybridní digitální DAC zesilovač

NAD C 379 je ztělesněním půl století trvajícího mistrovství v oblasti zvuku a představuje vše, co od zesilovače řady Classic očekáváte. C 379 pokračuje v tradici společnosti NAD, která přináší jednoduchost, hodnotu a inovace, a je vybaven nejnovější generací technologie MDC, zesilovačem HybridDigital® UcD s výkonem 80 W na kanál a vysoce výkonným převodníkem ESS SABRE, který vám umožní vychutnat si hudbu s výjimečnými zvukovými detaily a čistotou.

MAXIMÁLNÍ VÝKON A VÝKONNOST

Každý detail konstrukce zesilovače C 379 byl zdokonalen pro dosažení maximálního výkonu. Počínaje upravenou verzí osvědčeného koncového stupně HybridDigital UcD pracuje C 379 v plně vyvážené můstkové konfiguraci. To umožňuje dosáhnout obrovského výkonu s téměř neměřitelným zkreslením a šumem ve slyšitelném rozsahu. Napájecí zdroj je schopen trvale dodávat 80 W a okamžitě přes 120 W, což umožňuje krátkodobé hudební přechodové jevy. Pro ještě větší výkon lze model C 379 propojit v monofonním zapojení s modelem C 268, čímž získáte až 300 wattů na kanál zvuku bez zkreslení.

BRILANTNÍ MUZIKÁLNOST A DETAILY

Digitální architektura modelu C 379 je postavena na kritikou oceňovaném převodníku ESS SABRE® ES9028, jednom z nejvýkonnějších 32bitových digitálně-analogových převodníků s bezprecedentním dynamickým rozsahem a velmi nízkým zkreslením. Poskytuje mimořádně kvalitní přehrávání hudby bez chvění hodin, které je běžné v digitálních audio systémech. Výsledkem je výjimečně široký dynamický rozsah, velmi nízké zkreslení, přesná zvuková kulisa a bezkonkurenční čistota.

FLEXIBILITA DO BUDOUCNA

Od roku 2006 je NAD lídrem v poskytování flexibility uživatelům, kteří mohou přidávat funkce podle toho, jak jsou zaváděny nové A/V technologie, a poskytovat tak bezkonkurenční výkon a hodnotu. Nyní, díky druhé generaci technologie NAD Modular Design Construction (MDC), představuje model C 379 vlastní třídu. Je vybaven dvěma sloty MDC2 pro rozšíření schopností zesilovače o nové A/V technologie a další funkce, včetně BluOS® streamování ve více místnostech s vysokým rozlišením a Dirac Live Room Correction.

SÍLA SYSTÉMU BLUOS

Díky dostupnému modulu MDC2 BluOS-D lze k zesilovači C 379 přidat funkce Dirac Live, BluOS, Apple AirPlay 2, obousměrný aptX® HD Bluetooth a další. S BluOS lze C 379 připojit k domácí síti přes Wi-Fi nebo Ethernet a vyzkoušet si nejpokročilejší systém bezdrátové správy hudby ve více místnostech s rozlišením 24 bit/192 kHz. Systém BluOS, který se ovládá prostřednictvím aplikace BluOS pro chytrý telefon, tablet nebo stolní počítač, spravuje vaši digitální hudební sbírku a umožňuje připojení k více než 20 vysoce kvalitním streamovacím hudebním službám včetně Tidal, Deezer, Qobuz, Amazon Music, Spotify a dalším.

VŠE PROPOJÍ

C 379 je dobře vybaven řadou možností analogového a digitálního připojení včetně aptX HD Bluetooth, HDMI eARC, MM Phono stupně a dvou výstupů pro subwoofer. aptX HD může snadno podporovat 24bitové streamování z jakéhokoli zařízení s Bluetooth, zatímco HDMI eARC umožňuje připojit C 379 k televizoru a zajistit bezproblémové ovládání pomocí stávajícího dálkového ovladače. Obsahuje také vestavěný vysoce výkonný sluchátkový zesilovač s nízkou výstupní impedancí a schopností vysokého výstupního napětí, což mu umožňuje řídit širokou škálu sluchátek.

Funkce a podrobnosti

Přizpůsobený hybridní digitální zesilovač UcD se stereofonním a můstkovým režimem
2 x 80 W trvalého výkonu na kanál (8 a 4 ohmy)
2 x 120 W dynamického výkonu na kanál (4 ohmy)
Možnost přemostění až na 300 W na kanál trvalého výkonu
Špičkový 32bitový/384kHz převodník ESS SABRE® PRO
Duální porty MDC 2 pro budoucí upgrade a rozšíření funkcí
MM gramofonový stupeň s přesnou ekvalizací RIAA a mimořádně nízkým šumem
Vestavěný samostatný sluchátkový zesilovač pro nízkou a vysokou impedanci
Digitální vstupy HDMI eARC, optický digitální vstup a koaxiální digitální vstup
Duální výstupy pro subwoofer

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky
Typ: Třída D
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost: 9kg
Rozměry: V: 10 cm, Š: 44 cm, H: 39 cm
Vstupy: USB A, RCA Analog Stereo, Koaxiální, Phono MM, Toslink, HDMI eARC, IR 3.5 mm Jack, 12V Trigger
Výkon zesilovače: 2x 80W RMS (8Ω), 2x 80W RMS (4Ω), 2x 120W RMS (8Ω), 2x 200W RMS (4Ω), 1x 300W RMS (8Ω)
Výstupy: 6.3 mm Jack, RCA Sub, Reproduktory, IR 3.5 mm Jack, 12V Trigger
Vzorkovací frekvence: 384 kHz