NAD C700 V2

K poslechu ve studiu
Značka: NAD
39 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Streamovací zesilovač C 700 V2 BluOS byl navržen pro okamžité zpřístupnění hudby. Připojte reproduktory a poté si pomocí intuitivní aplikace BluOS Controller v chytrém telefonu, tabletu, PC nebo Macu vyberte hudbu, kterou chcete poslouchat. Bude znít skvěle.

Díky výstupnímu stupni HybridDigital UcD dokáže C 700 V2 dodat 2× 80 W trvalého výkonu a 2× 120 W okamžitého výkonu pro bezproblémovou reprodukci hudebních přechodů. Vysoce účinná konstrukce zesilovače NAD HybridDigital UcD je proslulá mimořádně nízkým šumem a zkreslením v celém audiopásmu bez ohledu na zatížení reproduktorů. V kombinaci s upgradem na D/A převodník ESS Sabre ES9028 slibuje model V2 vytříbený poslechový zážitek vyznačující se větší přesností a hloubkou, který jistě potěší jak audiofily, tak hudební nadšence.

 

Díky elegantnímu, minimalistickému designu a prvotřídním materiálům zapojí C 700 V2 všechny vaše smysly - nejen sluch, ale i zrak a hmat. Zesilovač je uložen v pevném hliníkovém pouzdře s elegantním předním panelem a 5″ barevným displejem s vysokým rozlišením, který zobrazuje obaly alb, průběh skladeb a nastavení systému.

Podle nabídek na obrazovce C 700 V2 můžete upravovat nastavení zesilovače pomocí ovládacího knoflíku a navigačních tlačítek na předním panelu nebo přiloženého infračerveného dálkového ovladače BC1.

Moderní klasika

Díky vestavěným rozhraním Ethernet a Wi-Fi a síťovému streameru založenému na bohaté a robustní softwarové platformě BluOS má C 700 V2 vše, co potřebujete k přehrávání hudby prostřednictvím svých oblíbených reproduktorů. Pomocí aplikace BluOS Controller můžete spouštět hudbu z desítek různých streamovacích služeb a webových rádií nebo přehrávat hudbu uloženou na externím disku připojeném k portu USB reproduktoru C 700 V2. Novinkou modelu V2 je gramofonový stupeň Moving Magnet, takže můžete připojit gramofon, aniž byste potřebovali externí předzesilovač.

Stejně jako všechny komponenty podporující BluOS podporuje C 700 V2 zvuk ve vysokém rozlišení až 24 bitů/192 kHz a má plnou schopnost dekódování a vykreslování MQA. Díky těmto funkcím si můžete vychutnat bezztrátový zvuk ve vysokém rozlišení ze služeb, jako jsou Amazon Music Ultra HD, Deezer, Qobuz a Tidal.

C 700 V2 podporuje Spotify Connect a Tidal Connect, takže můžete ovládat přehrávání z aplikací těchto služeb, a Apple AirPlay 2, takže můžete streamovat hudbu ze zařízení Apple a knihoven iTunes. Hudbu můžete také spouštět hlasem pomocí protokolů hlasového ovládání Amazon Alexa nebo Apple Siri.

NAD nabízí softwarové nástroje, které umožňují specialistům na inteligentní domácnosti integrovat C 700 V2 do systémů domácí automatizace od společností Control4, Crestron, Elan, RTI a dalších. To umožňuje ovládat přehrávání hudby spolu s dalšími domácími systémy, jako je osvětlení, stínění, HVAC a zabezpečení.

Dobře propojené

Přehrávač C 700 V2 je vybaven gramofonovým stupněm MM a stereofonními analogovými vstupy RCA, jakož i koaxiálními a optickými digitálními vstupy pro připojení přehrávačů disků, herních konzolí, mediálních adaptérů a dalších komponent. K dispozici je také port HDMI-eARC pro připojení HDTV s podporou HDMI-ARC. Díky tomu lze nastavení hlasitosti přehrávače C 700 V2 upravovat pomocí dálkového ovladače televizoru.

Kromě výstupů pro reproduktory má C 700 V2 také výstupní konektor pro subwoofer. Pomocí aplikace BluOS můžete nastavit nízkofrekvenční a vysokofrekvenční křížovou propust pro plynulé propojení subwooferu a hlavních reproduktorů a přidat další dva reproduktory BluOS pro kompletní 4.1kanálový systém prostorového zvuku Dolby. A abyste mohli plně využít nové možnosti prostorového zvuku Dolby, podporuje model C 700 V2 volitelnou korekci místnosti. Stačí zakoupit a aktivovat licenci Dirac Live a změřit odezvu místnosti pomocí kalibrovaného mikrofonu (prodává se samostatně) a budete si moci vychutnat hudbu a filmy ze zařízení C 700 V2 podle svého záměru, s dokonale vyladěnými basy a zvýšenou čistotou. V modelu C 700 V2 lze uložit až pět profilů Dirac pro různé zdroje nebo uspořádání sedadel a podmínky v místnosti.

C 700 V2 má také obousměrné Bluetooth aptX HD, takže můžete poslouchat hudbu přes bezdrátová sluchátka a streamovat zvuk z jakéhokoli chytrého zařízení.

Legenda pokračuje

Existuje mnoho způsobů, jak si streamovací zesilovač NAD C 700 V2 BluOS vychutnat. Může sloužit jako centrum samostatného hudebního systému; nebo fungovat jako součást celého domácího hudebního systému BluOS s až 63 dalšími zónami s plnou podporou zvuku ve vysokém rozlišení. C 700 V2 lze také kombinovat s dalšími komponenty AirPlay 2 a vytvořit tak hudební celek v domácnosti.

Se zařízením C 700 V2 můžete přehrávat hudbu z oblíbených streamovacích služeb , gramofonu nebo aplikací chytré televize nebo z hudební knihovny na disku USB prostřednictvím reproduktorů; nebo můžete poslouchat přes bezdrátová sluchátka. Digitální a analogové vstupy přehrávače C 700 V2 vyhoví vašim starším komponentům.

Od roku 1978, kdy NAD představil legendární integrovaný zesilovač 3020, je značka NAD proslulá hodnotou, výkonem a inovacemi. Se streamovacím zesilovačem C 700 V2 BluOS společnost NAD tuto tradici znovuobjevila pro moderní hudební věk.

 

Vlastnosti a podrobnosti

Hybridní digitální zesilovač UcD
Trvalý výkon: 80 W na kanál do 8/4 ohmů
Okamžitý výkon: 120 W na kanál
5″ barevný informační displej s vysokým rozlišením zobrazuje obal alba, průběh skladeb a nastavení systému
Pevné hliníkové tělo a skleněný přední panel
Spolupracuje s intuitivní aplikací BluOS Controller pro Android, iOS, macOS a Windows
BluOS multiroom streaming do 63 zón
Zvuk ve vysokém rozlišení až 24 bitů/192 kHz
Dekódování a vykreslování MQA
Integrovaná podpora desítek streamovacích a webových rozhlasových služeb
Streamování bezeztrátově a ve vysokém rozlišení ze služeb Amazon Music Ultra HD, Deezer, Idagio, Qobuz a Tidal
Podpora Apple AirPlay 2, Spotify Connect a Tidal Connect
Hlasové ovládání prostřednictvím Amazon Alexa a Apple Siri
Optické a koaxiální digitální vstupy
Vstup HDMI-eARC
Port USB typu A pro připojení externího disku
Dva páry analogových vstupů linkové úrovně
Výstup pro subwoofer s možností nastavení filtru z aplikace BluOS
Wi-Fi a gigabitový Ethernet
Obousměrné Bluetooth aptX HD
12V výstup pro spouštění
Vstup pro infračervený dálkový senzor
Dostupné ovladače pro systémy Control4, Crestron, Elan, RTI a další systémy domácí automatizace

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stereo receivery
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Hmotnost: 4.8 kg
Konektivita: WiFi, Gigabit Ethernet, Qualcomm aptX HD Bluetooth (obousměrný, podpora až do 24 bit / 192 kHz)
Podporované formáty: MQA, FLAC, WAV, AIFF, MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS
Rozměry ( š x v x h ): 218 x 96 x 266 mm
Výkon zesilovače: 80 W do 8 ohmů (trvalý), 100 W do 4 ohmů (trvalý), 100 W do 8 ohmů (dynamický), 125 W do 4 ohmů (dynamický)
Vzorkovací frekvence: 384 kHz