Nordost White Lightning Speaker cables

Akce K poslechu ve studiu
Značka: Nordost
13 450 Kč –20 %
10 vyr 460lw speaker cable banana
13 450 Kč –20 % 10 760 Kč / pár
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

KABELOVÝ SYSTÉM LEIF


Základní řady kabelů Nordost jsou dokonalým příkladem kvalitní kabeláže v dostupné cenové relaci. Řada Leif využívá vědecky ověřené metody a technologie odvozené z vývojových řad Valhalla a Odin a aplikuje jejich principy, které vyvolávají dynamické, nízkoztrátové a realistické výkony i z obyčejných komponentů a reproduktorů.

Kabely Leif jsou konstruovány s použitím postříbřených vodičů OFC s pevným jádrem, které tvoří základ skvělého zvuku značky Nordost. Vodiče jsou následně ošetřeny inovativním procesem přesného vytlačování FEP, kdy každý vodič je samostatně uzavřen v izolaci FEP. Tato technika výrazně snižuje dielektrické vlastnosti kabelů, a zvyšuje rychlost a přesnost přenosu signálu.

REPRODUKTOROVÉ KABELY WHITE LIGHTNING 

Původní reproduktorový kabel Flatline společnosti Nordost představil světu zvuku zcela novou úroveň výkonu a jedinečnou výrobní techniku. Patentované extrudované kabely FEP s tenkým plochým profilem nejenže vypadají jinak - jejich klamavá jednoduchost je jedinečnou elegantní odpovědí na protichůdné požadavky na nízký odpor, kapacitu a indukčnost, které omezují výkon konvenčnějších konfigurací kabelů. Přehodnocením geometrie každého kabelu se ještě více snížily dielektrické efekty a optimalizovaly fyzické rozteče vodičů. Výsledkem je výrazný hudební přínos, který umožňuje reproduktorovým kabelům White Lightning stanovit zcela nové výkonnostní měřítko v této cenové kategorii a poskytnout vašemu systému větší výkon a hudební účel, než byste si mysleli, že je možné.
 

SPECIFIKACE

Izolace: Fluorovaný ethylenpropylen (FEP)
Konstrukce: Mechanicky laděné rozteče
Vodiče: 10 x 26 AWG
Materiál: Postříbřené 99,99999% pevné jádro OFC
Kapacita: 8,7pF/f
Indukčnost: 0,18μH/ft
Rychlost šíření: 94%
Ukončení: Pozlacená  Banana

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktorové
Záruka: 2 roky