Onkyo TX-8470

Značka: Onkyo
19 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

ONKYO TX-8470
Nástupce bestselleru TX-8270 nemá menší ambice než svého mimořádně úspěšného předchůdce překonat. Nabízí nejnovější technologie a výkonem 140W do obou kanálů současně nemá ve své třídě konkurenci. 

Onkyo TX-8470 byl navržen i s ohledem na gramofony. Díky patentovaným obvodům diskrétního operačního zesilovače a MM/MC phono sekci je phono signál chráněn před nežádoucím zkreslením pro lepší čistotu a lepší celkový zvukový výkon.

Vestavěné streamování pro audiofily:
Snadný přístup k oblíbeným platformám pro streamování hudby ve vysokém rozlišení. Ve spolupráci s partnery v Roon, Tidal, Deezer a dalšími, Onkyo TX-8470 zvládá všechny hudební služby ve vysokém rozlišení.

Vysokoproudý zesilovač třídy G zajišťuje efektivní a přesnou reprodukci audio signálů v celém frekvenčním rozsahu. Díky designu s nízkou negativní zpětnou vazbou (NFB) dosahuje tento zesilovač větší čistoty a muzikálnosti minimalizací zkreslení a interference pro přirozenější a dynamičtější poslech.

Pozlacené reproduktorové terminály a RCA vstupy TX-8470 nabízejí vynikající vodivost a odolnost proti korozi a zajišťují optimální přenos signálu s minimální degradací signálu pro čistší a stabilnější audio připojení.

Vlastní transformátor od firmy ONKYO a kondenzátory s nízkou impedancí poskytují dynamiku a realistickou reprodukci zvuku.

Nastavení pomocí technologie HDMI ARC, která používá jediný kabel pro přehrávání zvuku i ovládání zařízení - HDMI 8K ARC.

Konektivita:

4x HDMI, 3x RCA, 2 x Optický, 1x Digitální Coax, 1x MM/MC gramo
2x USB 
1x Subwoofer 

DAC - přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení díky prémiovému 32bit/768kHz stereo DAC (AK4452) od AKM. Tento DAC, který je schopen podporovat signály v širokém rozsahu a při nízké spotřebě energie, dosahuje nejlepších charakteristik nízkého zkreslení.

Navrženo s ohledem na moderní chytré domácnosti. Vestavění asistenti třetích stran, jako jsou Apple a Google, vám umožní zdokonalit ekosystém domácí zábavy.

Hmotmost: 9,0 kg

Barva černá, stříbrná

Doplňkové parametry

Kategorie: Stereo receivery
Záruka: 2 roky