Onkyo TX-NR7100

Značka: Onkyo
33 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Onkyo je špičkový japonský výrobce elektroniky, který se více než půl století zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledního desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.

Jak naznačují dvě japonská slova  (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Šíře sortimentu a design produktů osloví téměř každého. Nabídka obsahuje kromě tradičně velmi úspěšných AV receiverů také mikrosystémy, Blu-Ray přehrávače, sluchátka, systémy pro ozvučení TV a v neposlední řadě vysoce kvalitní Hi-Fi komponenty.

Parametry: 9.2, 170W/k/6Ω/1%THD, THX, HDMI (7/2; 8K/60p, HDCP2.3, HDR10+, eARC), BT, WiFi, Quad-core SoC procesor, SMART AV
AirPlay2, Chromecast, Spotify, TIDAL, TuneIn, SONOS), D.Atmos 5.2.4/DTS:X, 192kHz/24bit DAC a VLSC, Hi-Res, DIRAC, zóna2/3

Provedení: Black

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AV receivery
Záruka: 2 roky